Wpis z mikrobloga

no nareszcie tag o mysliborskim mitomanie, mistrzu szalowania law fundamentowych w kwadracie, wkretarki i udaru na aku.

mitomana ogladalem od poczatku, az do momentu kiedy #!$%@? sodowka w dynie i zaczelo sie naciaganie na prjekty, jakies poradniki z dupy na szope tzw garaz itd.

Pierwsze filmy nawet ciekawe, sam buduje dom/prawie koncze (systemem zleconym) wiec stwierdzilem, ze poogladam zeby zobaczyc co, jak i z czym, zielony w temacie nie bylem ale troche technicznej wiedzy nie zaszkodzilo nikomu jeszcze.
Na pewno po obejrzeniu ukaszkowych wysrywow nie trulem dupy majstrom na budowie dlaczego nie sypia suchego betonu pod zbroejnie i dlaczego law nie szaluja jak nasz drogi miszcz szalunkow.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cala akcja marketingowa naszego Zenka Martyniuka budowlanki na youtube przeprowadzona bardzo sprawnie, to trzeba przyznac, pelikany lyknely,ze da sie zbudowac domek za 150tys w cenie mieszkania ( wiadomo wlasnymi silami do SSO - chociaz to juz rzadziej powtarzane- oczywiscie celowo) generalnie zamysl marketingowy byl taki aby marzyciele uwierzyli, ze da sie to ogarnac tanio, w cenie mieszkania. To,ze ogrodzic trzeba, dzialke kupic, wybrukowac teren i o czym tam jeszcze zpaomnialem, to juz tak mniej wspominane, bo to,ze wykonczyc trzeba i to kosztuje to kazdy chyba wie. Problemem ludzi moim zdaniem bylo to, ze oni faktycznie uwierzyli w ten jego tani kurnik bez garazu i #!$%@? sie po same jaja nie wiedzac do konca w co.

Szczytem bezczelnosci byl ten projekcik garazu...no ja #!$%@? co za leb, po co ktos ma budowac dom bez garazu, po to zeby ten garaz dobudowywac obok? To projekt z garazem w bryle bez sensu? Przeciez to duzo drozej nie wychodzi, raczej na to samo jesli ktos chce ten garaz postawic obok- te same materialy i robocizna.

Chyba, ze nasz mitoman sobie rozkminil, ze ludzi co kupia projekt tego kurnika nie stac na garaz w tym momencie, oszczedza sobie i dopiero wtedy go dobuduja obok haha( ͡º ͜ʖ͡º)

Niech zaplaca za projekt i poradnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nic,ze opcji jest pelno- gotowce z plyty warstowej, blaszaki ktore wygladaja bardzo schludnie itd. i ktore montuja w pol dnia.

To tylko jedna z opcji do naciagania leszczy przez naszego mitomana- #!$%@? mnie bo bazuje na ludzkich uczuciach, marzeniach do zaspokojenia najbardziej fundmanetalnej z ludzkich potrzeb- wlasnego domu, czterach katow czy jak tam kto woli.

Ukaszku - jestes cfanym fjutkiem.()

#lukaszbudowlaniec
  • 22
  • Odpowiedz
@astri: mniejsza o ten garaż czy wiatę, czy co tam kto chce i jak to ma być zrobione, można to postawić nawet z przesel prefabrykowanych jak plot betonowy się robi, ważne że jest poradnik( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to ma być tani dom i tani garaż w głowach elektoratu ( ͡° ͜ʖ ͡°) następna będzie buda dla psa też tania i karmnik #!$%@?
  • Odpowiedz
@Ekspert_Kurnia: hehe karmnika dla ptaków do tej pory nie skończył :)
oglądam Go chyba już z dwa lata i już dawno zaczęło mnie dziwić jak na filmach mówił że ludzie o to czy tamto się przypiepszają, a patrzyłem na komentarze to same pochwały.
I przez to już dawno przestałem czytać komentarze - na innych kanałach da się coś ciekawego dowiedzieć, dopytać o swoje wątpliwości, a tutaj nie ma nawet sensu zaglądać.
  • Odpowiedz