Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję kupić ojcu smartwatch dla ojca. Ma przede wszystkim powiadamiać o przychodzących połączeniach i sms. Ma jak najdłużej trzymać na baterii i najlepiej gdyby nie kosztował miliard cebulionów. Możecie coś polecić? Ja mam wywalone na smartwatche i wogóle mnie ten temat nie dotyczy.

#zegarki #smartwatch
  • 3
@badtorro: Jeśli tylko takie funkcje, to proponuję albo Mi Band 4 lub 5 (bateria trzyma mniej więcej 20-25 dni), albo Amazfit Neo (Bateria trzyma nawet dłużej i wygląda jak normalny zegarek; jedyna wada to brak wibracji, tylko piszczy jak normalny zegarek, jak przychodzi powiadomienie). Ew. Jakiś najtańszy Amazfit z kolorowym wyświetlaczem (np. Bip lub Pace; Pace trzyma 4-5 dni na baterii, Bip nie wiem). Generalnie to niczego tańszego chyba nie dostaniesz.
@badtorro: Huawei GT lub GT 2 - bateria trzyma 14 dni. Używam jedynki jako fitbanda, bo nie ma tam żadnych bajerów typu płacenie, mikrofon, ani nic. Można zdobyć już za 700zł.

Minus, że nie ma funkcji, żeby ekran świecił non-stop, a jedynie max 20 minut (GT 1) oraz jest tylko kilka fajnych, fabrycznych tarcz - te od ludzi to porażka.

Ogólnie prosty smartwatch, nie będący do końca smartwatchem, ale mający wytrzymała