Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przesiadał się ktoś z #mia2lite na #redmi9 ?

Nie mam siły już z tym telefonem (mia2lite). Przejście z aplikacji na aplikacje to ubijanie tej wcześniejszej. Tak jak by telefon zapomniał wyczyścić pamięć z niedziałających aplikacji. Gdy włączę i wyłączę telefon wtedy wszystko jest ok, ale nie będę co kilka dni tego robił. Tak wiem problemy pierwszego świata. Brakuje mi zablokowania aplikacji, żeby cały czas była aktywna. Do tego czasami telefon potrafi przestać działać podczas połączenia. Ekran robi się czarny, ale jest podświetlenie. Można go uśpić i obudzić, ale nic się nie dzieje. Po podłączeniu do ładowarki się nie ładuje. Pomaga wyjęcie karty sim i pamięci. Zresetowanie go igiełką od góry. Wtedy zazwyczaj telefon od razu się nie włącza. Muszę go podłączyć pod ładowarkę i 10 sekund trzymać włącznik telefonu. Takie coś spotyka mnie raz w miesiącu.

Chciałbym zmienić telefon na coś co przynajmniej rok może dwa będzie działać normalnie. Specyfikacja mojego mi odpowiada bardziej zależy mi na tym żeby nie była to cegła z ogromnym ekranem.

#xiaomi #smartfon
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: próbowałem wgrywać ale nie mogłem. Robiłem na twrp i Orange recovery. Najpierw błąd że system nie wgrany (fot), później przy resecie że partycja systemowa jest pusta a po resecie że na telefonie nie ma systemu i bootloop. Za każdym razem musiałem wgrywać przez mi tool oryginalny system. Do tego w Orange Fox przy pierwszej próbie wygrywania padał mi dotyk xD musiałem wgrywać od nowa system i kombinować znowu. Wiem że
Pobierz
źródło: comment_1605729999Dk7SmT7Vs1DliSRIEABm1A.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: robiłem tak jak w tutorialu do havoc os. Krok po kroku nawet tego mask wgrałem. Obie aplikacje były na pulpicie. Znajomy jak zobaczył ten błąd to wysłał mi ten link:

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2522762

Tego też próbowałem ale nie miałem tych plików co w tutorialu. Kumpel też powiedział że tego nie rozumie dlaczego mi to nie chce wejść. Jak bym miał drugi telefon na andku to ten bym mu podrzucił i pewnie by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: domyślam się że nie miałeś. Zawsze jak komuś tłumaczę ze nie mogłem tego zrobić to patrzy się jak na debila. W tutorialach też to wygląda prosto. Może za jakiś czas sprawdzę jeszcze może się coś zmieniło.