Wpis z mikrobloga

W razie czego dodaje też tutaj żeby nie zginęło, gram se w gierke a tu jakaś afera wpis w gorących wtf
#shitkoroluksays #4konserwy #neuropa

@koroluk: Fajnie jakbyś nie uprawiał cherrypickingu i wkleił cały wpis z wywodem do którego się odnosisz, czyli do tego co wklejam aktualnie poniżej.
Śmieszne jest w sumie to że już się zlecieli neuropkowicze żeby plusować a ja nawet nie wiem że ktoś mnie w gorące za plecami wyrzuca xD
Dodatkowo wkleje jeszcze twój pokaz elokwencji i kultury, który został usunięty przez modka mimo że nawet tego nie zgłosiłem

No ale trochę powyjaśniajmy
1.

Lubię, kiedy teoretycy z zerową historią przekonania kogokolwiek pouczają mnie na temat skutecznych metod

argumentacji. Koroluk, ty jesteś taki niegrzeczny, obrażasz - jak ty niby chcesz kogokolwiek przekonać?!

A tymczasem średnio co tydzień jakiś prawak dziękuje mi za wyleczenie go z tej strasznej choroby.


[Potrzebne źródło]
Ja np. przekonałem do wiary w pana malarza austriackiego miliony jeśli nie tysiące ludzi!!!

2. > W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

Odpowiednio to skoryguję: w co prawak bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy mogli dowodami obalić?


Tekst filozofa żeby brzmieć mądrzej, klasyka. Podaj jakiś przykład w co wierzyłem bez dowodów bo nie wiem po #!$%@? cytujesz mój wpis, tym samym przywołując mnie do tablicy, skoro się do mej twórczości nie wiadomo czy się odnosisz.

3. > Czy ktoś myśli, że gówniarze czczą Korwina z powodu jego genialnej inteligencji? Przecież to jest kliniczny idiota, którego argumentacja sprowadza się do anegdotek, bon motów, zmyśleń i wyzwisk. Korwin jest popularny, ponieważ jest cool, a lewactwo to obciach.

Ktoś tu się zatrzymał na roku 2013 gdzieś, wtedy byli korwiniści, teraz już nie ma korwinistów.

Ludzi, których przekonują same logiczne argumenty, jest garstka - i raczej już dawno zostali lewakami. Co działa na przeciętnego człowieka, to emocje. To chęć bycia w elitarnej grupie i niechęć do bycia w grupie wyśmiewanej.


Ja mądry bo głosuje na "A", ty głupi bo głosujesz na "B"

4. > Kto w ostatnich latach wykonał skuteczniejszą robotę w zniechęcaniu ludzi do Karola Wojtyły? Gówniarskie cenzopapy czy uczone analizy jego pontyfikatu?

wykop peel elita internetu nawet nie wiemy że cenzopapa była dla beki a nie wyższych pobudek a to co wyszło to przez przypadek. Zresztą co tu porównywać politykę do kultu jednostki i trolowania tegóż.

5. > Jeśli chcemy zniechęcić ludzi do prawicy, to nie możemy operować samą logiką. Trzeba dodatkowo sprawić, aby bycie prawakiem stało się obciachem. I temu służą niskich lotów żarty, takie jak gejowska orgia narodowców z mojego najnowszego filmu.

Żarty niskich lotów powstają tylko przez to że nie potrafisz najwyraźniej nic innego napisać niż SRANIE HAHA DUPSKO KUPA POSZŁA PRAWACZKU, nie wiem, może na twoich kolegów z neuropy działają żarty niskich lotów i przekonywanie rynsztokowym językiem, mnie to tylko żenuje, a na hipokryzję - reaguję. Kreujesz się na nie wiadomo jakiego oświeconego, typowo cytujesz filozofów, a jak przychodzi co do czego to prostackie żarty się ciebie trzymają.

A na wielu ludzi działa po prostu fanga w pysk. Przypomina mi się tu powieść Zły Leopolda Tyrmanda. Niżej będę spoilerować, więc możesz w tym miejscu zakończyć lekturę.


Wiesz to z własnego doświadczenia?

I ja też wam, prawaczki, pomagam w osiągnięciu takiego momentu. Dlatego będę na was pluł aż po grób i nie będę przejmował się savoir-vivre'em.


O dziękujemy ci wybawco że nas przekonujesz do jedynej słusznej opcji, jak będzie lewica na świecie to zapanuje powszechny dobrobyt i ład. A nasz sztandar będzie czerwony niczym robotników krew!
Pobierz ButtHurtAlert - W razie czego dodaje też tutaj żeby nie zginęło, gram se w gierke a t...
źródło: comment_1604877550A97apV46oJwRNS42EZrcs8.jpg
  • 1