Wpis z mikrobloga

Dobra, uwieczniłem akcję z Dawidem. Myślę, że mogli chociaż dźwięk z jego mikrofonu sobie odpuścić przy montowaniu odcinka. Nie umie w relacje damsko-męskie i nie ma wyczucia czym może zrazić do siebie kobietę, a potem bardzo to przeżywa, już kolejny raz.
Szkoda chłopa.
#rolnikszukazony
wilku88 - Dobra, uwieczniłem akcję z Dawidem. Myślę, że mogli chociaż dźwięk z jego m...
  • 58
  • Odpowiedz
@director: Ten program ma zarabiać siano i przyciągać widzów. Bohaterowie tylko maja w tym pomagać. A czy im ten program pomoże? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie umie w relacje damsko-męskie i nie ma wyczucia czym może zrazić do siebie kobietę,


@wilku88: daj spokój, tak to ma 90% wykopków, czasem nawet mają kobiety xDD a co do tego, że płakał - Tobie się może wydawać, że to jakaś straszna tragedia płakać publicznie, ale tak nie jest - dobrze, że to z siebie wyrzucił i tyle. Nie wiem czemu tak szczujecie na mężczyzn, którzy okazują emocje. Później
  • Odpowiedz
Jaka ona zimna, powinna chociaż do niego podejść a ona na wyjebce se usiadła.


@idzii: No nie do końca, wcześniej w tym odcinku przez całą "randkę" mówiła, że nic z tego nie wyjdzie, nic nie czuje i chce już wracać. Na początku delikatnie, ale potem coraz mocniej, bo koleś nie przyjmował tego do wiadomości i ciągle błagał ją, żeby została.
A w poprzednim odcinku płakał po powrocie z randki z
  • Odpowiedz