Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herrera_:
1. założyć konto na Gmailu
2. nie podawać byle gdzie maila
2a. używać 10minuteemail tam gdzie trzeba się zarejestrować, a konto jest potrzebne jednorazowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herrera_: Biorąc pod uwagę w większości tak powtarzalne tytuły to... odfiltruj je sobie samemu. Ja tak robię na e-mailu, którego używam kilkanaście lat i który był ujęty w wielu wyciekach, co w konsekwencji skutkuje sporą ilością spamu.
  • Odpowiedz
@Herrera_: Niestety o2 nie daje zbyt dużych możliwości filtrowania. Dobrze, że może chociaż po fragmencie treści.

Jakbyś podesłał jakoś treść kilku (przynajmniej 2) e-maili, to można by pokombinować nad filtrem obejmującym je wszystkie, bo może mają jakieś charakterystyczne elementy wspólne..
W treści ukryj lub podmień swój adres, jeśli jest widoczny.

Poza tym możesz sobie "podpiąć" importowanie wiadomości z tej skrzynki pod GMaila i wtedy Google też będzie pomagać odfiltrować spam.
  • Odpowiedz
@Herrera_: Zauważ, że w każdej wiadomości, w odnośnikach tekst YWt...MA== się nie zmienia. Jest jedynie nieco inny w linkach "od znajomego" i "Unsubscribe".

To YWt...MA== to tak "na oko" zakodowany w base64 tekst. Jak chcesz to możesz podejrzeć w dekoderze co konkretnie jest tam zawarte (mi nie chce się całości z obrazka przepisywać, widziałem tylko końcówkę "2020"). :)

Spróbuj tak:
Jeśli treść zawiera "YWt...MA==" (wklej całość, nie te …)
  • Odpowiedz