Wpis z mikrobloga

Tak sobie obejrzałem chwilę stream Shrouda jak gra w Apex i taka mnie myśl naszła, że jaka ta gra kiedyś była świetna. Zaraz po wyjściu, ten hype, każdy w to grał i grało się zajebiście. Większość mechanik była cudowna. Pomaganie sojusznikom, wskrzeszanie ich, wszystko usprawnione i zamknięte na ostatni guzik. No miód. Ten pierwszy, drugi miesiąc to był zajebiście spędzony czas w tej grze.

Dziś widzę mapa się zmieniła, jakieś nowe armory, bronie. Fajnie, że się zmienia ale to jaka ta gra była fajna z początku już chyba nie wróci.



#gry #apexlegends
  • 4
@Mega_Smieszek Gram od 1 sezonu i od tamtej pory większość zmian na plus. Początkowo gra była tak zbugowana że momentami nie dało się grać. Teraz też zdarzają się problemy ale nie tak często. Armorki ewolucyjne są zajebiste. Fakt że jak ktoś miał sporą przerwę od apexa to może pomyśleć że to "inna" gierka już, ale dla osób grających bez większych przerw potrzeba zmian co jakiś czas żeby gra się nie znudziła na
@Mega_Smieszek A co do cheaterów to dziwna sprawa. Mam prawie 1k godzin w apexie i ani razu nie przyszło mi na myśl, że zginąłem przez cheatera. Większość po prostu jest słaba w tą grę i zrzuca wszystko na cheaty...