Wpis z mikrobloga

@Aroko: Dzień wcześniej zadzwoniłem, poprosiła dane i numer skierowania i zapisała mnie na konkretną godzinę. Przyjechałem zapytali, która godzina i pobrali wymaz. Bez kolejki.
@Aroko o nic nie pytaja, jedz na godzine punkt na ktora Cie zaproszą, dajesz dowód i wymaz, ja miałem wynik negatywny, kwarantanne możesz sprawidź na pacjent.gov.pl, do mnie sanepid nie dzwonił, to oni wypytują o takie sprawy, po wyniku, zdjęli kwarantanne odrazu, po zdjeciu jej przyjechało WOT sprawdzić i dzwoniła policja, ale poinformowałem ich że już jej nie mam, apki kwarantanna nie instalowałem
@forumakwa: dzwonienie po sanepidach,czy laboratoriach jest bez sensu, bo tam nikt nic nie wie, albo wogole sie nie połączysz, najszybciej informacje dostaniesz od swojego lekarza poz, choć na stronie pacjent.gov.pl było szybciej niż u lekarza
@Aroko dzisiaj miałam test na złotej 5. Generalnie nie polecam. Typek w samej maseczce, dopiero do wymazu zarzucił fartuch od niechcenia :P wymaz pobierają tylko z gardła. Mam jednoznaczne objawy korony, więc powinnam być dodatnia. Jak wynik będzie ujemny to znaczy, że dodatkowo kiepsko pobierają wymaz. :P
A. I jeszcze już po umówieniu się na złotej dowiedziałam się, że osoba, która robiła tam test w piątek, dopiero dziś otrzymała wyniki.
  • 0
@Mogli: Umówiłem się na Upalną na jutro, się okaże. Tyle czasu czekałem na kontakt z lekarzem z poz że mam wrażenie że jutro będę zdrowy xD