Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #hydraulika
Hej! Mam problem z baterią kuchenną. Po zamknięciu wody z kranu przez jakieś 2-3 sekundy jeszcze ciekną resztki wody. W mieszkaniu woda ma dość duże ciśnienie. Był u mnie hydraulik przy okazji naprawy zmywarki i stwierdził, ze nie da się z tym nic zrobić, ze taki urok baterii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rzeczywiście tak jest czy jednak istnieje jakaś opcja? XD Bo jednak ta kapiąca woda strasznie irytuje.

Bateria była dołączona do zlewozmywaka Deante Zorba ZQZA211A (jest na RTV euro AGD).
Pobierz Zolina - #remontujzwykopem #hydraulika 
Hej! Mam problem z baterią kuchenną. Po zamkn...
źródło: comment_1604177377CmJm79HRHeIBxRvTN7Gtlf.jpg
  • 21
@odislaw: Po prostu dbam o szczegóły, żeby nie utrudniać sobie codziennego funkcjonowania? Serio nie wiesz w czym to może przeszkadzać?
PS Ta kapiąca woda nie wkurza tylko mnie, ale również mojego partnera. I tak, wytrzymuje ze mną, na nic nie narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zolina: dobra jeszcze nie śpię, bo jutro wolne( ͡° ͜ʖ ͡°)powiem tak, sprawdziłem u siebie wszystkie baterie, żadna nie puszcza po zakręceniu ani kropli. Mam baterie z dosyć średniej półki typu danfosy, ferro, ale w miarę nowe. Wnioskuję z tego, że wymiana baterii na w miarę średnią powinna pomóc. @odislaw musisz zrozumieć kobiety, moja żona jak wytrze zlew do sucha i zobaczy jakąś kroplę wody to wpada