Wpis z mikrobloga

@PodwozieByloZle: jak jesteś inpostorem to musisz zabić tak kogoś aby nikt nie wiedział że to ty, a w czasie narady starasz się wkopać w morderstwo kogoś innego. A jak jesteś zwykłym graczem to robisz swoje zadania i starasz się nie umrzeć :D
@PodwozieByloZle: na początku gry pojawia się komunikat jeśli widzisz czy jesteś inpostorem (sam lub z kimś) i jak nim jesteś to w prawym dolnym rogu masz guzik kill który uaktywnia się po jakimś czasie i gdy jesteś obok jakiej osoby to klikasz kill i zabijasz i uciekasz. A jak ktoś znajdzie zwłoki to raportuje i jest narada. Jak masz takie towarzystwo to zmień ekipę na bardziej elokwentną :) polecam filmy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeSS: @klinQQ: dwa razy byłem teraz impostorem ledwo co się ruszyłem to wygrałem ¯\_(ツ)_/¯ ale i kogoś ubiłem, dziękuję pany za pomoc, może się jakoś tam rozwinę w tej grze bo wydaje się naprawdę fajna (ʘʘ)
@PodwozieByloZle: Ta, zajebiste ekipy i do pogadania i do grania, jak nie ogarniasz to ci pomogą i za rękę poprowadzą, ale nie dziw się jak na początku kręcąc się i nie znając tasków będziesz za niewinność wylatywał, każdy przez to przechodził. Podrzuciłem ci tag 2 wpisy wcześniej, tam jest discord bo wymagamy mikrofonów. Aktualnie gra 70 osób w 7 serwerach i kilka czeka w kolejce ;)
Nikt nie wychodzi a gry