Wpis z mikrobloga

@rorf46: Kto chce się pozbyć Trumpa? Wściekłe lewaczki/lewacy otumanieni ta samą propagandą co w Polsce? Chłopie

Wnioskujesz, że Trump jest zły, bo ludzie tak mówią? Wystarczająco dużo wściekłych lewaków widziałem, co niszczą wszystko związane z Trumpem. Jesteś taki sam jak oni - Poważnie i bez obrazy.

Dlaczego nie lubisz Trumpa: bo jest głupi, bo to idiota, bo, bo, bo. Taka sama odpowiedz, ale 0 argumentów. Powtarzacie te same słowa, co ktoś inny
Mr3nKi - @rorf46: Kto chce się pozbyć Trumpa? Wściekłe lewaczki/lewacy otumanieni ta ...
  • Odpowiedz
@rorf46: Typowy lewak nienawidzący trumpa, a dlaczego? Bo to kto? FASZYSTA! Dziękuje dowiedzenia.

Tak właśnie mój kumplu wyglądasz w tej chwili, jak typowe wkurzona feministka bez żadnego argumentu. Twoim Argumentem sa ludzie, którzy nie lubią trumpa i używają tych samych rzeczy, co ty xD Ironia, nie?
Mr3nKi - @rorf46: Typowy lewak nienawidzący trumpa, a dlaczego? Bo to kto? FASZYSTA! ...
  • Odpowiedz
@rorf46: Skrót opisujący 1 filmik - Dzięki Rifraw

- Gość mówi, że był patusem z przewalonym, życiem. Bity, molestowany, pozniej jeszcze więcej bity a jedyne co mu zostało po ojcu to, żeby nie brać od kogoś niczego na co nie zasługuje. I gość tak pakował się w różne kłopoty prubował jakoś wiązać koniec z końcem, ale nie sprzedawał kraku jak inni czarni tylko zapieprzał na swoją rodzinne od rana do
  • Odpowiedz
czyli według ciebie w USA jest tylu lewaków i feministek, że mogą wybrać sobie prrezydenta?


@rorf46: Aż boje się pomyśleć ilu ich jest.

(Bo Biden wygra najprawdopodobniej)


Tak samo jak Hilary? Prosze cie :). Ludzie mają dość lewicy i całego BLM (mówię tu o skrajnej lewicy atakującej i niszczącej wszystko).
  • Odpowiedz
@rorf46: Mentalnych lewaków w USA jest zdecydowanie więcej, właśnie przez propagandę :).
Tak mój mirku, ta sama propaganda co jest w Polsce i ja to widze od lat. Do żadnych bron boże portali lewicowych czy prawicowych nie wchodzę, to istny rak.

Wole jednak być pośrodku i nie stać po niczyjej stronie. Nie jestem kucem z konfy alb psycho lewakiem.

Niby prawaki są tymi złymi, ale lewica jest ta bardziej agresywniejsza-
  • Odpowiedz