Wpis z mikrobloga

@Chad-z-Boboli: skoro popierasz protest kobiet to i lewicy, przecież oni to organizuja, ich hasła, ich logo, ta pani się wypowiada w imieniu wszystkich, nie widziałem by jakieś środowiska się od niej odcieły?
  • Odpowiedz
@rorf46: Co ci ten zły Trump zrobił? Zabił psa?

Śmiało, opowiedz. Chętnie poczytam. Nie jestem fanatykiem Trump'a, ale i tak jako prezydent zrobił dobrą robotę.
  • Odpowiedz
w skrócie: bo to kretyn


@rorf46: ahha, czyli nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Chciałem wejść w jakaś minimalna merytoryczną dyskusję, ale cóż.

Widać, że ludzie mocno wpływają na ciebie i twoje decyzje. Ja z kolei patrze i obserwuje oraz wyciągam z tego wnioski. w twoim przypadku ktoś powie, że trump jest Ble, to ty też uznasz, że jest ble, a tym bardziej że jest "prawakiem". Podobno miał być
Mr3nKi - > w skrócie: bo to kretyn

@rorf46: ahha, czyli nie ma sensu dalej z tobą ...
  • Odpowiedz
@rorf46: Szczerze? Tak między nami? Przez wykop poznałem TVPIS, nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Poważnie, jedyne sytuacje, w których włączyłem TVPIS to w tych, gdzie był spam na mirkoblogu. Przyznaje się, oglądałem dwa góra trzy razy w życiu.

Fajnie, że masz brak jakichkolwiek argumentów oprócz "bo to kretyn" i jeszcze zarzucasz mi oglądanie tej patologii xD

Ty za to musisz naprawdę rzetelne i niepropagandowe wiadomości oglądać, skoro Trump
  • Odpowiedz
@rorf46:Wystarczy mi na dziś po twoim wspaniałym komentarzu

w skrócie: bo to kretyn.


Dziękuje ci za tę wspaniałą i cywilizowaną dyskusję. Koledzy zapewne są z ciebie dumni.
  • Odpowiedz