Wpis z mikrobloga

To, co robili dziś narodowcy, to jest takie frajerstwo, że koniec. Specjalnie czaili się w ciemnych uliczkach czekając, aż marsz się trochę przerzedzi i wtedy próbowali gonić ludzi xD Przecież to jest odważne jak jamnik za ogrodzeniem. Wstyd, panowie, Polska was osądzi. #protest
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@turfa8: po 1. ksiądz postępuje w brew naukom kk. Jezus mówił o nastawianiu drugiego policzka itd.
Po 2. jest różnica i to ogromna między krzykami a biciem i gazowaniem ludzi.
Po 3. i tak nie zrozumiesz tego co napisałem
  • Odpowiedz
@TenTypZez: przecież oni nie czekali na koniec marszu w uliczce tylko pogonili jakichś szczurków spod kościoła i wybiegli akurat na końcówkę marszu. A druga sprawa, chyba kpisz że gdyby wybiegi na środek marszu to byłaby jakaś różnica? I tak byłaby panika i tratowanie siebie aby tylko uciec.
  • Odpowiedz
@cezeter: tak powiedz takie bajki kobiecie która doświadczyła przemocy psychicznej w małżeństwie a co do pkt.3 jest takie powiedzonko u nas w Polsce B ale Ci go oszczędze
  • Odpowiedz
@Rudszy_132: Wrocław.
@matys210: No pozdro, faktycznie przejście ulicą to zachowanie równe zamieszkom, rabunkom i paleniu sklepów. Przekaz dnia już przyszedł?
@StoSloty1488: Tak tak, skoro tak mówisz, to już zapomnę, co widziałęm i doświadczyłem osobiście. Szczególnie twój nick wskazuje na to, żeś na pewno godny zaufania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@matys210: We Wrocławiu się nie malują. A co ty tam w stolicy zmalowałeś, to ja nie wiem. Z resztą akurat sebastiany wyklęte są ostatnimi, którzy powinni się przyczepiać do graffiti xD
  • Odpowiedz
@Ni3pokolorowany: Ktoś tam wrzucał, aczkolwiek oni wyskakiwali z zaskoczenia, po czym zaraz uciekali w tłum, więc raczej mało kto zdąży wyciągnąć telefon i ich nagrać. Generalnie to nikt się nei spodziewał takich perfidnych ataków, więc był szok. Ludzie generalnie uciekali jak wbiegało 20-30 osób w tłum, bo nikt nie przyszedł tam się bić, a te debile jeszcze były często uzbrojone.
  • Odpowiedz