Wpis z mikrobloga

Protestujący odżegnują się także od skojarzeń ze strajkiem kobiet. ! - Proszę nie wiązać nas z protestami organizowanymi przez inne grupy społeczne, szczególnie przez środowiska lewicowe. My jako rolnicze OPZZ i nasze środowisko się od tego odcinamy. To jest ideologia, niech to pozostanie w zgodzie z każdym sumieniem. My protestujemy tylko i wyłącznie w naszej sprawie, polskiego rolnictwa i piątki dla zwierząt. Chcielibyśmy aby media nas nie wiązały z tymi protestami - mówi naszemu reporterowi Sławomir Izdebski.


https://www.money.pl/gospodarka/rolnicy-sprobuja-dzis-zablokowac-warszawe-maja-nowa-taktyke-6569489751124768a.html

Eee? Przecież rolnicy są ponoć z wami? Kibice podobnie mili być (tak zdjęcie dwóch pikników po 60 kg w bluzach Legii już widziałem). To kto tam jeszcze został, górnicy i przedsiębiorcy?
#protest
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korf1: każdy strajkuje w swojej własnej sprawie. Jedyne wsparcie było takie że wszystkie te grupy wyszły w podobnym czasie strajkować tak by zgromadzić jak najwięcej oburzonych ludzi na ulicy. Nigdy nie było żadnych porozumień ani wzajemnego wsparcia w dążeniu do celów. Rolnicy mają swoje cele, przedsiębiorcy swoje, a kobiety swoje. Jak któraś grupa zostanie usatysfakcjonowana to pójdzie do domu i nie będzie walczyć o postulaty innych grup. Tak to działa ¯\_(ツ)_/¯
@SuicideWithMe: coś nowego, jeszcze kilka dni czytałem tutaj, że wszyscy się ze strajkiem kobiet solidaryzują. Za napisanie czegoś innego trafiałem na "czarno".
Tu wpis chociazby niejakiego @L3gion

Na proteście: kobiety, faceci, młodzi, starzy, LGBT, kibice, rolnicy, przedsiębiorcy, lewica, prawica, centryści Wyk0pki piwniczaki jednym głosem z konfą i PiS: hurr lewagi lewagi niszczą mój kraj!!!11 Julki i cucki!!!111 pałować feminazistki!111


Za kilka dni większość będzie pisać, że nie tylko wrogami jest pis,
@korf1: No i to prawda że są na proteście Ci wszyscy ludzie ale prawdą jest że nie idą pod tymi samymi hasłami. Każdy ma swój interes i o niego dba. Jeśli ktoś myśli że jest inaczej i wszystkich tych ludzi obchodzi to czy aborcja jest spoko czy nie i dlatego protestują to jest zwykłym debilem.
@SuicideWithMe: tzn. chcesz mi powiedzieć, że np LGBT i antifa są na proteście ze swoimi postulatami (jakimi, zwłaszcza antifa, bo atencyjne lgbt to wiadomo), a nie w ramach solidarnosci z kobietami? To jakas nowa narracja na wykopie.
Rolnicy są na proteście? Chyba swoim, skoro odcinają się od protestów kobiet. Kibice jeśli już są na protescie kobiet, to chyba nie po tej stronie barykady, po której tutaj większość oczekiwala.( ͡° ͜