Wpis z mikrobloga

@Wariner: ten typ to jest taki typowy wykopek gimnazjalista co to sie naogladal filmikow z glownej jak islam scina glowy. On mysli ze dalej jest rok 2012 i ludzie nabiora sie na taka gadke
  • Odpowiedz
@Wariner: nie pisałem się na muzułmański ekstremizm i nie piszę się na katolicki. Jeśli ktoś słuchał kilka lat temu o "muzułmańskim miłosierdziu" i zobaczył jak wygląda katolickie to wie, że nie warto się w to bawić.
  • Odpowiedz
@Wariner: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a
zexan - @Wariner: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałe...

źródło: comment_1603879640cQN8141YPI0H4mnAe6u72G.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wariner: niech ktoś zdjęcia Jakimowicza z obrony jakiegoś kościoła. Taki duży chłop to chyba by się tam przydaje
  • Odpowiedz
@barystoteles: TAK BYŁO, NIE ZMYŚLAM. Jak tylko z żoną powiedzieliśmy "tak" przed urzędniczką ze stanu cywilnego mi urosła broda a jej biała suknia zamieniła się w pełen nikab. NIE ODWRACAJCIE SIĘ OD KOŚCIOŁA
  • Odpowiedz