Wpis z mikrobloga

@Pan_Beniowski: Macie czasem tak ze otwarcie jest mega ciche a potem zaczyna się dziać magia? Dzisiaj mocno rzuciłem global Givenchy Gentelmen. Siedzę i nic... całe śniadanie miałem wrażenie ze zero projekcji, zapach ledwo wyczuwalny, jakaś lekka lawenda. Przychodzę do biura a tu nagle boom, jakaś mocna wanilia mega uderzenie. Taka ciekawostka.
@daftie123: Co do Oud Malaki to jest to bardzo przyjemny zapach, gdzie oud straszy jedynie w nazwie. Wrzuciłbym go do tego samego wora co Acqua di Parma Colonia Oud, bo oba są bardzo delikatne, jeżeli chodzi o ciężar kompozycji i są świetnie odbierane przez otoczenie. Co do parametrów, pierwsza godzina projekcji pozostawiła duże oczekiwania, a później dosyć szybko gaśnie. Średnio trwały na mnie. Amber Malaki jest bardzo podobny, bez oudu, słodszy,
@ryba18mk NEIN NEIN NEIN! (°° Oud Malaki i Sotoor Waaw nie posiadają w ogóle tych kwaśnych nut z Costume National Homme. Są bardziej przyprawowo-bursztymowe. A ogórki w CN Homme wyczuwa mniej niż 5% ankietowanych (potwierdzone info ( ͡º ͜ʖ͡º) ).