Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: no to chyba mamy inne gorące, bo ja żadnego bólu dupy przegrywów tam nie widzę, tylko same sugestie, że dajemy o to #!$%@? xD Dosłowne w każdym wpisie jest komentarz w stylu ,,A wykopowe incele to tylko sie śmiejom z julek a sami siedzom w piwnicy xddddd"
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Dokładnie. W kij często to się przejawia i to nie tylko w tej kwestii. Jak się czyta wszystkie wpisy przez 24/7 to można wyciągnąć te, które pasują pod tezę. No, ale to vykop, tutaj mało co jest logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@smutny_kojot

ktoś nie chce kobiety z przebiegiem większym od jej wieku lub dawała byle komu

TY NIETOLERANCYJNY PRZEGRYWIE, CO CI W TYM PRZESZKADZA, ZE MA BOGATE ZYCIE SEKSUALNE, A TY PEWNIE TYLKO W PIWNICY SIEDZISZ I NIE RUCHASZ
  • Odpowiedz
  • 0
@Rillog: W moich gorących z 6h to jest na 9. miejscu i mówię też o podobnych wpisach z ostatnich kilku dni. To ma jakieś znaczenie, czy laska jest pusczalska czy nie?

Tak, świadczy to o wyznawanych wartościach, i czego można się po kobiecie spodziewać w przyszłości
  • Odpowiedz
@Movet: Nie mówisz, bo #!$%@? coś o wyznawanych wartościach, które tak naprawdę mają tylko na celu ograniczyć wolność drugiej osoby. Chcesz sobie wyznawać jakieś wartości, to praktykuj je u siebie.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Nie od dziś wiadomo, że Panowie mają problem z kobiecą seksualnością. Gdzie się kończy a gdzie zaczyna bycie „puszczalska”? Jaka ilość partnerów seksualnych jest „wystarczająca”? Dlaczego jest to nacechowane negatywnie? Serdecznie polecam Joannę Keszkę, która wyjaśnia kobiecy punkt widzenia Joanna Keszka Barbarella.
  • Odpowiedz
  • 1
@smutny_kojot ale coś komuś ograniczam? Rób sobie co chcesz, ale chyba mogę mieć własne zdanie. I na jego podstawie zadawać się lub nie zadawać z pewnymi osobami. Nie wmuszaj we mnie tego, że wszystko muszę akceptować.
  • Odpowiedz
@Movet: Aha, czyli ja moge hipotetycznie nazywac murzynow bambusami, bo to przeciez moje prywatne zdanie, do ktorego mam prawo? No #!$%@? super logika. Tak jak mieszanie z blotem drugiego czlowieka, bo osmiela sie zyc tak jak chce, nie robiac nikomu krzywdy. I nie kituj tu o jakims zadawaniu sie z nimi, bo tego nikt od ciebie nie wymaga. Chodzi wylacznie o wyrazanie wlasnych pogladow, co juz w tym watku zrobiles.

Tak,
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_kojot 1.Ale gdzie ja mieszam z błotem drugiego czlowieka? Ja tylko co najwyżej nie zgadzam się z taką postawą. I jej nie akceptuje. 2. Czy ty właśnie porownujesz rasizm do luźnego prowadzenia się? Jeśli tak, to ty tutaj bardziej mieszasz taką postawę z gównem. 3. I tak, wyobraź sobie, że czyny człowieka świadczą o danym człowieku. Czyny człowieka świadczą o jego stylu życia. I o tym, jak może się zachowywać w przyszłości.
  • Odpowiedz
Niech każdy robi co chce, ale to nie znaczy, że mam się z tym zgadzac czy to popierač


@Movet: Znowu odwracasz sytuacje. Przede wszystkim nie musisz tego osądzać. Jezeli to robisz, znaczy ze nie jest ci to obojetne.
  • Odpowiedz