Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #aborcja

Nie jestem zaskoczony, Samołyk nagrał film, pełen frazesów na temat ochrony życia i wspierania niepełnosprawnych, jak to wygląda wszyscy wiemy. Jak się okazuje bycie katolickim youtuberem to jest naprawdę dobry biznes, największe patronity na polskim YT jakie widziałem należą między innymi do Langusty i do tego Pana, klasyk.

I jeszcze to przesłanie - jeśli chcesz być szczęśliwy to nie analizuj protestów tylko kontempluj słowo, no iks #!$%@? de
Need - #neuropa #4konserwy #aborcja

Nie jestem zaskoczony, Samołyk nagrał film, pe...
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Need: otoz to. Jeszcze ogladalem dwa filmy z Żymonem co zrobił ostatnio, bo bylem ciekawy co mowia i jak na razie to bełkot - w sensie te filmy sa #!$%@? o niczym. I tak sie robi sos xD
  • Odpowiedz
@Need: oj, widać złagodzenie narracji. Wcześniej ostre gadanie aborcja jest złem, nie zgadzam się z ojcem Szustakiem w sprawie aborcji a teraz takie pitu pitu módlcie się, bo nie wiedzą co czynią.
  • Odpowiedz
aborcja jest złem, nie zgadzam się z ojcem Szustakiem w sprawie aborcji


@lewackie_japko:

Możesz mi przybliżyć jakie miał Szustak zdanie na ten temat? Nie bardzo chce mi się oglądać prawie 40 minutowy film Samołyka dlaczego się z nim nie zgadza, ale tak po krótce wychodzi na to, że próbuje być świętszym od papieża i być dewotą.
  • Odpowiedz
@Need: Szustak z tego co pamiętał gadał, że powinniśmy dążyć do wprowadzania zakazu aborcji i byłby przeszczęśliwy gdyby to się stało, ale wie że jest to obecnie niemożliwe przez obecnie rządzącą władzę.
jak widać mylił się
  • Odpowiedz