Wpis z mikrobloga

Czy wy lewacy jesteście normalni? Dlaczego zawsze jak wyjdziecie na ulice to musicie dewastować wszystko? (Proszę sobie darować teksty a bo za peło 9 lat temu to spalili TVN samochód)
Kopanie zniczy w kierunku kościoła, wulgarne okrzyki pod adresem duchownych, pobicia, agresywne hasła i nawoływanie do przemocy, może by tak długo wymieniać.
Co trzeba mieć w głowie, żeby pod przykrywką walki o aborcję robić takie rzeczy.

#4konserwy #neuropa #lewackalogika #bekazlewactwa #protest #patologiazewsi
c.....t - Czy wy lewacy jesteście normalni? Dlaczego zawsze jak wyjdziecie na ulice t...

źródło: comment_1603713045CcC40vAxGG0Bt81HfKt8vC.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@crest: JAKBY GRZECZNIE POPROSILI TO KACZOR PRZEPROSIŁBY, ZAŚPIEWAŁ GOD IS A WOMAN I ZALEGALIZOWAŁ ABORCJĘ DO 21,37 TYGODNIA CIĄŻY, ALE ŻE LEWAKOM SIĘ PROTESTOWAĆ ZACHCIAŁO, NO TO NI MA
  • Odpowiedz
@crest: Pod jaką przykrywką? Co ty #!$%@?? Przelała się po prostu czara goryczy i ludzie chcą jasno i dobitnie zakomunikować czarnym, żeby się #!$%@?. Niech się odwalą i dadzą ludziom żyć, to nikt się nie będzie ich czepiał i nikt nie będzie ruszał ich świątyń.
Nikt przecież nie ma z tym problemu, żeby katolicy rodzili martwe płody, jeśli im to religia nakazuje, ale niech innych nie zmuszają. Tak samo jest
  • Odpowiedz
musicie dewastować wszystko?


@crest: nie zauważyłem wielu przypadków dewastacji czegoś nie będącego związanego z partia, w kościołach uprawia się politykę więc trzeba liczyć się ze skutkami
  • Odpowiedz
  • 1
@grubson234567 takie wielkie zapowiedzi wpisu, a się okazało, że kłamałeś znowu , bo wcale nie napisałem, że to ze strajku kobiet a jedynie, że zawsze jak wyjdziecie takie rzeczy się dzieją. Do tego ta obsesja na moim punkcie, namawiasz innych żeby mnie dodali na czarno, ale sam nie możesz żyć bez szkalowania mnie XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@StefanEm: Ok, to jak wleci ktoś Tobie na chate, to tez będzie spoko?
Dewastowanie kościołów to podobne działanie do islamistów na terenie dawnej Mezopotamii, gdzie niszczyli zabytki i dziedzictwo kulturowe.
  • Odpowiedz