Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sporo ostatnio wpisów o tym, że w Polsce potrzebna jest partia libertariańska. Zgadzam się z tym, ale to na to nie ma szans.
Budowałem struktury "Polski Fair Play" Gwiazdowskiego i to po prostu nie ma prawa się udać. Na wykopie wydaje się, że co druga osoba ma poglądy liberalne gospodarczo i światopoglądowo, ale tak nie jest.
Gdy szukaliśmy ludzi to ponad 95% wpadało do 1 z następujących worków:
- światopogląd konserwatywny, gospodarka liberalna (głównie katolicy, w tym część narodowców)
- światopogląd konserwatywny, gospodarka socjalna (narodowcy, PiS, katolicy)
- światopogląd obojętny, gospodarka liberalna (kuce)
- światopogląd liberalny, gospodarka socjalna (lewica, ateiści, LGBT)
- światopogląd obojętny, gospodarka socjalna (PiS)

Marzy mi się partia libertariańska, ale o wejściu do sejmu to możemy pomyśleć może za kilkanaście lat. Pozdrawiam

#polityka #aborcja #protest #pis #po #konfederacja #neuropa #polskafairplay

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f967401c53de577b9aaef3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
SamotnaTowarzyszka: Sam zbierałem podpisy dla Gwiazdowskiego i byłem na jego wykładach.
I to, że projekt upadł to wina Gwiadowskiego, a nie tego jak społeczeństwo wygląda.
Na prawdę myśleliście, że w 3 miesiące założycie sobie partię i od tak dostaniecie 10% poparcia nie mając kompletnie żadnego zaplecza finansowego ani społecznego? Do tego z programem ustawionym na zabranie elektoratu JKMa, który raz dwa wylał sambo w necie na Gwiazdowskiego?

Takie rzeczy jak partia
  • Odpowiedz