Wpis z mikrobloga

#!$%@? jaka banda debili na Mirko... Was to śmieszy czy macie po 12 lat? Ludzie wyszli walczyć o normalny kraj a to że wy macie nasrane w baniakach to gówno kogo obchodzi.
  • 22
  • Odpowiedz
@Maver87: gówno mnie obchodzi protest, siedzę w piwnicy, nie dotyczy mnie to. chcę oglądać rzeźnię i mam do tego prawo. co więcej mam też prawo do głosowania równe twojemu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Maver87: ogladam protest, jestem #!$%@?, i nie rozumiem dlaczego tutaj jest pełno tego syfu. Wokół siebie mam pełno i kobiet, i mężczyzn, ktorzy noe zgadzają sie z taka rzeczywistością. To chyba najwazniejsze. Takich randomów Ignoruj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salomonthekrol: @LaTE: No to skoro Wam przeszkadza aborcja to jej nie róbcie ? Jeśli byłaby dozwolona to nie skorzystacie i możecie urodzić martwe dziecko dla rozrywki czy tam gościa z downem. Tylko jakim prawem zabraniajcie tego innym ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salomonthekrol: Ludobójstwo to już wchodzenie w wolność drugiego człowieka
Ludobójstwo to jest skazanie matki na śmierć przy porodzie albo oglądanie umierającego dziecka po urodzeniu lub opiekowanie się chorym dzieckiem
Tak to zrobili by aborcję zrobili nowe sprawne dziecko i po temacie.

Sam nie zamierzam usuwać zdrowej ciąży jednak jak mój sąsiad usunalby zdrowe 8 miesięczne dziecko to nie mam z tym problemu.
Tak samo dla mnie mógłby legalnie kupić sobie 1kg
  • Odpowiedz