Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba Pisałem chyba ponad pół roku temu, że Konfederacja będzie coraz bardziej partią ściśle konserwatywno-katolicką bez żadnego owijania w bawełnę i będzie się kolegować z PiSem na wielu polach. A kto wie, może skończy jako satelita PiSu gdy ten dopcha się do jedynowładztwa.
  • Odpowiedz
@LaTE Jak pisałem gdzie indziej, każdy człowiek ma prawo ratować życie i zdrowie swojej ukochanej osoby, miałbym głęboko w dupie doktrynę kościoła katolickiego gdyby nie daj boże okazało się, że moja kobieta miałaby urodzić ciężko zdeformowane dziecko i mogłaby sama tego nie przeżyć.

Jeśli ktoś nie wierzy w religijne czary mary i jakieś ludzkie dusze to zakazy aborcji bez żadnego "ale" są dla niego jakąś totalną abstrakcją. To nic więcej niż doktryna
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: ale o jakich ty zdeformowaniach mowisz? przeciez to dotyka 1 na milion urodzen xD chłopie co ty #!$%@?, to jest takie gadanie zeby tluamczyc legalnosc aborcji w kazdym przypadki, furtka raz otwarta podobnie jak z lgbt nie zostanie zamknieta.
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: on jest #!$%@? w stopniu znacznym. Jakie "mamy to"? Co on takiego zrobił, że się do tego przyczynił? Koleś jest w gównopartii, większość znaczących polityków ma go głęboko w dupie, tv udaje, że nie istnieje a on sobie klaszcze w kącie zadowolony z siebie. No debil.
  • Odpowiedz
@LaTE Furtka raz otwarta do całkowitego zakazu aborcji i katolickiego zamordyzmu już nigdy nie zostanie zamknięta. Przecież skrajna prawica bardzo chciałaby zakazać aborcji nawet gdy bezpośrednio zagraża to życiu matki (np. Godek do tego dąży). Wyjeżdżasz mi tu z jakimś lgbt i lewactwem, ale to nie są problemy Polski, współczesnym problemem Polski jest PiS i skrajne zapędy prawicowe.

Masz jakieś badania, że ciężkie wady płodu zdążają się raz na milion urodzeń? Być
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Doskonale wiadomo ze nie chodzi tylko o jakies dzieci z wadami, takie sranie w banie mozna wciskac naiwnym julkom na twitterze. po drugie tlyko i wylacznie konserwatynwe spojrzenie na swiat w duchu katolicyzmu jest zdrowe i mozę zagwarantować prawdziwą w wolnosc i to zebysmy nie mordowali sie nawzajem a milowali
  • Odpowiedz