Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprzedam Wam tip, bo nie ogarniacie.

Kobiety zawsze były i będą hipergamiczne. I podobnie sytuacja wyglądała już 20-30 lat temu. Wiem to po mojej matce, która mimo przeciętnego wyglądu (dzięki Bogu nie jestem do niej podobny) związała się z moim ojcem (nie wiem co w niej widział, chyba to, że była wtedy dziewicą i była dla niego dobra). I wiecie co jest najgorsze? Że ona mówiła, że chciała przystojnego faceta, lepszego życia i nota bene, żeby ją utrzymywał. Z kolei ojciec szukał niewolnicy, która będzie mu przypominać niańkę.

Często mówiła, że inne pracować nie muszą. Odpowiadałem jej wielokrotnie, że trzeba było sobie wziąć chama ze wsi z dotacjami. A ta do mnie, że powinien dla niej się zmienić. Na jej plus jest to, że mimo ogromnej hipergamii nie zostawiłaby ojca i w trudnych momentach daje więcej od siebie.

Moja babcia nawet chciała zapłacić ojcu, aby ją zostawił. Dla mnie personalnie zawsze będzie biologiczną matką, ale nie czuję do niej żadnej więzi. Szkoda mi ojca, że był taki naiwny i ciągle jest. Bo to nie jest dobry związek. Oni nic w życiu razem nie zbudowali. To fatalne małżeństwo.

Wnioski: Dobry związek to raczej taki, gdzie obie strony mają podobne cele i wspólnie pną się w górę. Inaczej to obłuda. Taki widzę chociażby u mojego ojca chrzestnego. Pięknie patrzy się na niego i ciocię. Totalna odwrotność moich rodziców.

#rozowepaski #hipergamia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8f88b3605297c54a62d551
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
B@AnonimoweMirkoWyznania: Weź Ty się zdecyduj.
Jest beznadziejna żona, czy jest dla niego dobra i dużo daje od siebie?

Ogólnie mnostwo wzajemnych zaprzeczeń w tyn tekście.
  • Odpowiedz