Wpis z mikrobloga

Wszystko tylko nie głodówki i stosowanie pseudo zamienników czy suplementacji. To nic nie zmienia! Mam juz przećwiczone multum cudownych diet i tabsów. Aktualnie chodze do bariatry w szpitalu medicover. Mam ustalona diete i plan treningowy. Diete zbudowana na wynikach badań, od ktorych zaczelismy prace nad moja 'przemiana'. Tak naprawde wszystko siedzi w nas samych. Jesli sami sie nie zmienimy, swoich nawyków - nikt za nas tego nie zrobi

#odchudzanie
  • 3
  • Odpowiedz
@piegowata: a co za duren zaleca głodówki? Zwolni ci tylko metabolizm i tyle. Jedz bez liczenia kalorii zdrowe jedzenie i zobaczysz jakie to proste. Jak masz stale podniesioną insuline od syfojedzenia to bez zmiany tego nawyku nic nie osiagniesz.
  • Odpowiedz
@siara-krakow: Powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona z opieki, bo tak bym nazwała te moja terapie w tym szpitalu. Bariatra jest bardzo rzetelny i bardzo wymagajcy jednoczesnie. Dokladnie - najpierw musiałam zrobic kilka badan, a pozniej z wynikami uderzyłam zeby sie zastanowisc co dalej. Mam diete taka typowo moja, pod moje oczekiwania, ale i z uwzglednieniem tego co lubie. Wiec nie jest to typowa dieta, a wlasnie raczej cos co staje
  • Odpowiedz