Wpis z mikrobloga

@giligilugilo
Nie nie żałuję, jak wspominałem wyżej. Chciałem połączyć coś co mnie interesuje i na czym się znam z zawodem i zarobkiem, ale aby się tak udało chyba trzeba trafić w totka.
miałem łącznie może z 7-8 zajęć w ciągu tego roku które w mniej lub bardziej bezpośredni temat dotykaly sprawy
jeszcze w sumie o jednej rzeczy nie wspomniałem, rzeczy która miała miejsce sporo lat później (studia rzuciłem 10 lat temu) -
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: Dawno. Ale wiesz, ten temat co cię ciekawi na psychologii to jest dosyć póżno i jeszcze po studiach trzeba robić szkółki srółki, także to wychodzi ci z 8 lat. Szybciej było iść do jakieś... nie wiem, Monaru ? Tam szybciej jest się terapeutą zajęciowym i tyle. Zaczyna się od grupówki.
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: Na psychologii na początku to są podstawy psychologiczne człowieka do 3 roku. Potem coś więcej na specjalizjacji. Potem masz magistra i dalej się kształcisz, bo po magisterce to jesteś nikim. Powaga. I to jest najważniejsza informacja jeśli chodzi o psychologię. MAGISTER=NIKT. I żadna osoba o tym nie wie idąc na psychologię. Trzeba się ciągle kształcić. Ja tu siedzę i sobie robię jaja, czasem przekraczam granice i patrzę jak ludzie reagują.
  • Odpowiedz
@Maseuko psychologii, tematów związanych z uzależnieniami i pokrewnych
jak mnie coś zainteresuje to przeglądam sobie różne fora, poszukam jakichś badań, tekstów z prasy branżowej, czasem jakąś książkę wypożyczę lub kupię. nie mam żadnego konkretnego źródła, ale jak chcesz coś polecić to nie będę narzekać.
  • Odpowiedz
@Maseuko: Zakładanie, że żadna osoba idąc na psychologie nie wie, że po samych studiach będzie nikim jest trochę absurdalne xD Ja wiedziałam, że będę "nikim" od samego początku, ale mnie wszystko bardzo interesuje, więc w ogóle mnie nie motywowało to, że będę kimś ważnym czy będę zarabiała kupę hajsu xd A na swoich studiach poznałam też sporo ludzi, którzy mają tego świadomość. Może to z upływem czasu sie trochę zmieniło, co?
  • Odpowiedz
Nie chcę mi się czytać wszystkich wpisów więc kompletnie jestem nie w temacie, normalnie napisałbym o seksualnych kontaktach z waszymi rodzicielkami ale tym razem sobie daruje xd
  • Odpowiedz