Wpis z mikrobloga

@Chodtok nie masz pojęcia o historii apple, o tym jak stworzyli pierwszy komputer w dolinie krzemowej, o geniuszu Wozniaka, rozwoju technologii, o tym jak podkradli pomysł na użycie myszki od Xeroxa, i dziesiątek innych smaczków.

Jeszcze nie słyszałem o tym w żadnej reklamie więc uwagi o spranym łbie od marketingu zachowaj dla siebie młodzieńcze.

A wiedzę o rozwoju doliny krzemowej znam z książek bo jest to inspirujące i mega ciekawe jak
  • Odpowiedz
@smutnomibobrze: możemy proszę bardzo mam porównanie do flagowca Samsunga i wiem z czego korzystam tu i tu, a zachowanie z XD, bo większość Androidowców tak ma :D.
Na #!$%@? mi czytnik? Oczywiście, że wolę faceID, bo #!$%@?@ działa, nie to co to gówno w ekranie Samsunga.
Ekran 90 może być, ale 120 meh
  • Odpowiedz
@chianski: zawsze dostają :)

Zamiast po prostu pozwolić ludziom się jarać - niech applowcy jarają się jabłkiem, androidowcy robocikiem i wszyscy są happy.
  • Odpowiedz
@smutnomibobrze: dzieciaczek skisłem typie

a bo takie downy jak ty kładą palec na telefonie, żeby go odblokować i nie patrzeć się na niego? to ładnie tam macie już w tej downlandi XD
Dla twojej wiadomości wystarczy, żę skieruję oczy na faceID, a nie twarz.

Wmawiaj sobie z tymi argumentami wmawiaj. Handoff macie? a nie, bo wam
  • Odpowiedz
To uczucie gdy w cenie nowej S-klasy, kupisz Dacię Logan dla całej rodziny


@chianski: raczej bym powiedział, że to uczucie gdy w cenie nowego passata kupisz nowe mondeo dla całej rodziny
  • Odpowiedz
nie masz pojęcia o historii apple, o tym jak stworzyli pierwszy komputer w dolinie krzemowej, o geniuszu Wozniaka, rozwoju technologii, o tym jak podkradli pomysł na użycie myszki od Xeroxa, i dziesiątek innych smaczków.


@Milioner_z_Choroszczy: faktycznie, masz ladnie sprany leb. Mam japka juz od kilku lat, ale nie z powodu historii firmy zalozonej w garazu a raczej dlatego ze mialem dosc ciaglych zmian telefonu z androidem bo po roku lagował
  • Odpowiedz
to uczucie gdy masz telefon który kosztuje tyle co telefony całej rodziny biedaków ( ͡° ͜ʖ


@ks2m: a telefonu dla biedaków mają lepsze parametry niż nie dla biedaków i są szybsze i mają więcej funkcji.

Ja #!$%@? ludzie.
  • Odpowiedz
@LetMeStay: To uczucie kiedy masz telefon z Quick charge 4+ z ładowarką w zestawie, bez durnego notcha, z wejściem jack i nie zapłaciłeś za niego średniej krajowej.
  • Odpowiedz