Wpis z mikrobloga

Hej, ruszamy z nową kampanią na Sprawdzamy jak jest! Czy do Waszych urzędów gmin dotarła już cyfryzacja? Czy można w nich załatwić sprawy online?
W czasie pandemii załatwianie spraw urzędowych przez internet przestało być jedynie ułatwieniem i stało się koniecznością, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jak urzędy radzą sobie w czasie tej cyfrowej próby i jakie usługi przez internet oferują swoim mieszkańcom. Jeśli nie, co stoi na przeszkodzie?
Teraz potrzebujemy Waszej pomocy przy analizie zebranych danych. Dołączcie do analizy odpowiedzi na: www.sprawdzamyjakjest.pl
Tutaj więcej o kampanii: https://siecobywatelska.pl/cyfrowa-gmina/

Nie masz czasu, a chcesz pomóc? Właśnie odpaliliśmy Patronite: https://patronite.pl/watchdog
Wołam:


I wołam jeszcze według zmarłej mirkolisty Sprawdzamy jak jest


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #grywalizacja #sprawdzamyjakjest #patronite #cyfryzacja
WatchdogPolska - Hej, ruszamy z nową kampanią na Sprawdzamy jak jest! Czy do Waszych ...

źródło: comment_1603108106edccCXmNmd6BuMvrmUm71r.jpg

Pobierz
  • 37
@DOgi: Rozważyć zawsze możemy, ale nie tak łatwo znaleźć sponsorów do takiego projektu, byśmy przy tym byli niezależni. A jakie nagrody np. masz na myśli?
Na razie liczymy na Wasze dobre i zaangażowane serduszka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) i to, że po prostu fajne jest spędzenie paru minut na czytaniu dokumentów w takiej formie i umilają to takie bajery jak odznaki i pozycja w rankingu. Ale jasne,
jeszcze chciałem zapytać bo w momencie kiedy zaznaczam odpowiedź inne ponieważ w dokumencie poddany jest inny powód inna odpowiedź niż podana przez was, automatycznie zmniejsza mi się zgodność :(


@iPhoneMaster: Zawsze tak się dzieje? To raczej nie błąd systemu, zgodność wynika z odpowiedzi innych użytkowników. Może akurat masz pecha, że przed Tobą ktoś miał inne zdanie. A możliwe, że jeszcze mało osób oznaczyło te dokumenty, więc zgodność się ,,nie uzgodniła" na