Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k zakażeń dziennie, groźba załamania całego systemu ochrony zdrowia, groźba (granicząca z pewnością) najgorszego krachu gospodarczego od 100 lat, a wyjdzie taki szur Braun na mównicę sejmową i będzie promował szurską książkę "Fałszywa pandemia". Przy okazji będzie też mówił że koronawirus to spisek Żydów/masonerii/lewaków.

Konfederaci to najgorsze szkodniki jakie istnieją w Polskiej polityce, don't change my mind.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa
#koronawirus #konfederacja #szury
Q.....2 - Szpitale przepełnione, brakuje personelu, medycy pracują na 3 zmiany, 10k z...

źródło: comment_1602970374zggZfn7rsxoHedR0qdIwjT.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@QQuett2: A kiedy szpitale nie były przepełnione? Byłeś kiedyś u lekarza na NFZ? Dostałeś jakiś termin za kilka miesięcy lub nawet rok? Więc nie #!$%@? mi tu teraz że szpitale są przepełnione od wirusa którego śmiertelność jest w granicy 4%
  • Odpowiedz
  • 30
@deusvult_ Jak widać obostrzenia coś dają, przykładem jest sytuacja na Tajwanie, który znajduje się w takiej odległości od Chin jak Poznań od Warszawy. Trzeba też pamiętać, że 1mln tajwańczyków pracuje na co dzień na kontynencie, czyli w Chinach.
  • Odpowiedz
@QQuett2: Po pierwsze, jaki krach najgorszy od 100 lat, najwyżej recesja z dość jasnego powodu, nie będzie efektu "paniki". Poza tym, gospodarka to nie przez wirusa wali na leb a przez restrykcje elo
  • Odpowiedz
  • 34
@deusvult_ Tajwan miał bardzo złe doświadczenia z czasów pandemii świńskiej grypy z 2008 roku i wprowadził specjalne procedury, dużo ostrzejsze niż te, które mamy w Polsce. Jak widać one działają bardzo dobrze.
Widać twardziela z netu spotkałem... chojrak w necie, piz** w świecie. Jak chcesz sprawdzić swoją TWARDOŚĆ odwiedź najbliższy szpital zakaźny (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 26
@deusvult_ Jak to, przecież nie ma żadnej pandemii, nic się poważnego nie dzieje (σ ͜ʖσ)
Tak, do szpitala ciebie wpuszczą, ale już na oddziały zamknięte to nie. Zacznij mózgu używać.
  • Odpowiedz
@Kempes: z tego co rozumiem, to ty w maseczce wszędzie chodzisz, który mózg więc lepiej funkcjonuje, mój dotleniony czy twój niedotleniony? do tego nerwica i stany lękowe związane z mniemaną pandemią też na pewno mają niekorzystny wpływ na twoje zdrowie
  • Odpowiedz
  • 30
@deusvult_ A ty to chyba hiperwentylacji doświadczasz, że takie idiotyzmy zaczynasz wypisywać... mniej oglądania filmów z żółtymi napisami (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
to ty w maseczce wszędzie chodzisz, który mózg więc lepiej funkcjonuje, mój dotleniony czy twój niedotleniony?


@deusvult_: czy ty używasz foli aluminiowej jako maski na twarz ?
  • Odpowiedz
@QQuett2: a wystarczy dać przykład Szwecji by zaorać szura Brauna nieprawdaż? :):):) nic od początku pandemii nie robią i już wyginęli - tylko zostały zgliszcza i piramida ciał.

P.S. przeciążenie 'słuzby zdowia' w PL jest od Marca i zaczęło się po setnym wykrytym przypadku - i od tego czasu trwa nieustannie do tej pory
  • Odpowiedz
@QQuett2: z tego co mi wiadomo Konfederacja ani żadna z jej składowych nie zabetonowała polskiej administracji rządowej i samorządowej ludźmi bezideowymi, nastawionymi wyłącznie na kasę, ani nie uczestniczyła w robieniu z państwa polskiego bantustanu więc nie wiem o czym pieprzysz typie
  • Odpowiedz