Wpis z mikrobloga

@Rafatus69

kiedy ty sie tumanie nauczysz, ze klamstwo nie poplaca? mowic o zmianie to jedno, a zmienic sie i przepracowac cos w sobie to juz inna bajka. od dlugiego czasu obiecywalem, ze wysle maila do dziennikarza ktorego oklamales i wykorzystales - i w koncu to zrobilem. efekt wlasnie widzisz.

mozesz dalej zakrzywiac rzeczywistosc, sciemniac, ze jestes inny albo wmawiac wszystkim, ze na wykopie ludzie Cie bezpodstawie szkaluja - no niestety, tutaj jest wolnosc wypowiedzi, kazdy klika to co mysli, a mysla o tym co widza. zas widza ciebie, pijanego albo nacpanego przed internetowa kamerka ktory żebra o donejty i ubliza kolejnej konkubinie.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU BARTOSZOWI za rzetelne podejscie do tematu, bylem pewien, ze oleje stare tresci bo zyje juz czyms nowym - ale mylilem sie. odpisal mi, ja jemu, zadzwonil do Ciebie oszuscie, uslyszal jak znowu klamiesz, obejrzal pare shotow - i wszystko jasne.

mozesz nadal nas zglaszac, kasowac shoty, oszukiwac kolejne naiwne laski czy debili ktorzy ci dadza za duza bluze bys mial sie w co ubrac - ale jednego nie zmienisz. do poki sam nie przewartosciujesz swoich zalosnych potrzeb, do poty bedziesz zaklamanym zwyrodnialcem żebrzącym o pomoc.

gardze toba fluku, tak samo jak gardze kazdym leniwym idiota z przerosnietym ego ktory uwaza, ze cokolwiek mu sie od zycia nalezy. idz do prawdziwej, ciezkiej i rzetelnej pracy, przestan klamac, przestan oklamywac kobiety ktore wykorzystujesz, sam zacznij sie utrzymywac i przestan kombinowac - to moze zaczniesz zyc jak normalny czlowiek. poki co nie widze opcji bys mial mozliwosci zmiany. mowic "idz do pracy" mam na mysli wytrzymaj gdzies wiecej niz 3 tygodnie leniu.

#patostreamy
#rafatus
  • 7
  • Odpowiedz
@PsychiatraRadzi: na miejscu analczyka celowo bym nie pil w soboty i strimowal tibie dla 50 widzow wysylajac samemu sobie fake donejty jak ostatnio. ale watpie by on choc raz lub dwa razy na cos takiego poszedl. natura narkomanska jest taka, ze oczekujesz satysfakcji swych dziala na JUZ. dlatego zaden misterny plan analczykowi nigdy nie wychodzil.

jesli wroci do SN to tak na serio nie wroci do niczego. on nigdy tego etapu
  • Odpowiedz
@decadence: kolego, duży lajk i szacunek, że się postarałeś i wysłałeś tego maila w takiej formie. Osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Trzeba kundla ukrócić zawsze jak za dużo szczeka. Znowu nam się udało!
  • Odpowiedz