Wpis z mikrobloga

Uwaga ankieta! Pierwszy raz od kiedy gram w futa stwierdziłem, że może spróbuje zrobić te podstawowe sbc. Ale coo znajdę skład z gotowcem na futbinie to zawsze brakuje kilku brązowych bo ceny wywindowane, że kij w oko. Czy wszyscy robią tutaj te podstawowe SCB z hybrydami? Opyla się to wgl?

#fut

Czy robię Hybrydy SBC?

  • Hybrydy to moja pasja, siedzę po kilka godzin. 81.7% (49)
  • Gówno jest w tych paczkach - stracony czas. 18.3% (11)

Oddanych głosów: 60

  • 11
  • Odpowiedz
@guowa91: jak wyżej. tylko jako wzorzec, bo te karty są spricefixowane, jeśli masz np w jakims sbc gdzie potrzeba 3 rare bronze/silverow, np bramkarz i dwóch śo z jednej ligi i narodowości, to szukasz takiego samego rozwiązania z innej narodowości po cenie minimalnej itd itp
  • Odpowiedz
@patrykgr: @ellenfelek: @chim3ra: @Revenant05: dzięki za rady. robie wszystko jak leci. troche to czasochłonne, ale karty najlepiej kupować na aukcji. tzn tego samego zawodnika licytuje po 10 kart na raz i w koncu któryś wleci, a reszte i tak się sprzeda z zyskiem - nawet handel ogarnąłem. jestem na każdej karcie po 100 do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@guowa91: Zrobiłem wszystkie hybrydy i najlepszym gównem było Morata 82. Wyjątkiem była jedna paczka z hybryd lig i narodów, gdzie w jednej paczce znalazł się Fabinho i Joe Gomez, więc zwróciło się i to bardzo ładnie.
  • Odpowiedz