Wpis z mikrobloga

xDDDD Jak czytam te fejki o ubezwłasnowolnieniu Pierwszego defekatora kraju to sam nie wierzę, że ktoś się na to nabiera xDDDDDDDD
Ale fakt- odcięli knurowi złote jajca xDDDDDDD Kurek z kasą dość szybko zakręcili.
Ćpun już nawet nie ma siły psznie jeść, co dopiero spać na lajcie...
Ślicznie się Sławcio załatwiłeś- #!$%@?łeś uniwersum, skłóciłeś widzów, wygoniłeś redaktorów. Jeżeli taki miał być efekt twojego szczucia i knucia za plecami, to szczerze gratuluję. Osiągnąłeś cel w ile? 3 lata? 2? Brawo.
Ciekawy tylko jestem, czy było warto? Szkolną oglądaliśmy w większości dla beki. Niewiele osób dawało o nią realne #!$%@?. Natomiast za tobą, jako opiekunem tych degeneratów nawet po ich odejściu będzie się ciągnąć smród i stygma kłamcy, oszusta, intryganta i człowieka nie do końca stabilnego psychicznie. i to nawet wtedy, gdy rzeczywiście robiłeś to z chęci pomocy Szkodniakom. Ciekaw jestem jak to będzie w przyszłości rzutować na twoją karierę. Ale co jak co- idealnie pasowałeś do tych typków.
Nie będę tęsknić gdy znikniesz razem ze swoim strusiem w odmętach muzeum na S17 wydając podobnym sobie bambosze xDDD
#kononowicz #patostreamy #sradek
  • 6
@dyzmund: to że ktoś daje na wykopa fejk info o ubezwłasnowolnieniu to nie należy wykluczać tego rozwiązania bo jakiś gimb sobie żarcik robi. takie rozwiązanie w przypadku konona jest bardzo ale to bardzo możliwe, bo obecnie wszystko ku temu wskazuje. Ja się nie zdziwię jak wkońcu takie info będzie oficjalnie potwierdzone, i to bardzo szybko
@William2290: Bardzo mało prawdopodobne. Ubezwłasnowolnienie to nie takie hop siup i knurek do chlewika xDD Szczególnie, że Yetti kontaktuje. Ba, będzie bronić swoich praw jak niepodległości. Znasz go. Służby raczej też nie chcą wziąć za niego odpowiedzialności, bo to problem. Ktoś musiał by się nim opiekować, a raczej nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie chciał... Krzysio misio wbrew pozorom jest dla nich "bezpieczniejszy" sam w swoim belwederze. Że zgłasza, donosi