Wpis z mikrobloga

Podzieliłby się ktoś wrażeniami na temat Daareja i Fattana względem ich dat produkcji?

Daarej 4/2020 z Notino - praktycznie woda, test nadgarstkowy, bliskoskórny po chwili ale potestuje jeszcze, zapach fajny (,)

Fattan 6/2019 z Notino - zapach wydaje się naprawdę sztos, projekcja i trwałość git, z tego jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mppbsiie: jak zarzuciłem daareja z batchem 2017/18
3 strzały to się dusilem przez godzinę
Potem już uspokoiło się ale dalej bardzo mocno
Dobrze wyczuwalny z 8-12 godzin ( dawno było więc nie pamiętam)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mppbsiie: jak zarzuciłem daareja z batchem 2017/18

3 strzały to się dusilem przez godzinę

Potem już uspokoiło się ale dalej bardzo mocno

Dobrze wyczuwalny z 8-12 godzin ( dawno było więc nie pamiętam)

@Zimnok: +1. Mam daareja feb2018. Dusiciel.
  • Odpowiedz
@mppbsiie batche 2017/2018 to praktycznie killery, od 2019 roku na bank poszła reformulacja bo dużo osób się skarżyło. Jeden mirek pisał, że jego Daarej chyba z sierpnia 2019 jest okej, także może nie zawsze było źle, ale obecne wypusty to już raczej cienie dawnych Daarejów :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pan_Beniowski: ja mam taką teorie że nie wszystkie batche z danego roku są te same, w sensie czasami możesz mieć nowszy batch i dalej będzie super mocny
Może po to żeby właśnie niektórzy dalej gadali ze nowa wersja dalej ma parametry dobre
  • Odpowiedz
@Zimnok: Możliwe.
Chyba przesadziłem z tą trwałością 4h. Tyle wytrzymało mi kiedyś przy teście na wierzchu dłoni, a w między czasie parę razy myłem ręce. Akurat miła ok 4,5 h od kiedy walnąłem globala i córka mówi mi, że czuć mocno. W związku z powyższym usuwam poprzedni komentarz, żeby nie siać fermentu.
  • Odpowiedz
ja mam taką teorie że nie wszystkie batche z danego roku są te same, w sensie czasami możesz mieć nowszy batch i dalej będzie super mocny

Może po to żeby właśnie niektórzy dalej gadali ze nowa wersja dalej ma parametry dobre


@Zimnok:
Wiesz, że to brzmi jak ultra tajemnica zasada Kościóła Reformulacyjnego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujekAtom: tajne akta odtajnione ( ͡º ͜ʖ͡º)

Skoro niektórzy pisali o Erosie że wersja 2020 dalej jest supermocna i on wie bo właśnie miał wersję 2013 to ma porównanie

No chyba że to są po prostu opłacone osoby
Albo jeden z nowszych batchow dalej supersilny
  • Odpowiedz
@mppbsiie: 08/2019 u mnie ma bardzo mocne parametry i na pewno nie jestem sam w tym stwierdzeniu, bo pod jednym wątkiem o tym jakiś jeszcze jeden mirek potwierdzał moje odczucia względem tego batcha lub zbliżonego (coś w stylu 07/2019, nie pamiętam)
  • Odpowiedz
@Optimum: Testowałem Fattana i czułem jego projekcję kilka godzin, natomiast Daarej jest po kilku minutach bliskoskórny dla mnie, chyba że tak szybko mój nos przyzwyczaja się akurat do tego zapachu.

Kiedyś możę znajdę od kogoś odlewkę tych starszych mocnych batchy to sobie porównam. Będę miał Mercedes Black Club, wydaje mi się że trochę podobny zapach więc zobaczę.

Jak na razie odkąd znalazłem tag zaopatrzyłem się w:
JJ Tobacco Leaf - projekcja
  • Odpowiedz