Wpis z mikrobloga

Mam #macbook kupowany w grudniu 2018, wersja #macbookpro i generalnie leży na biurku (mam 5 cykli baterii) tylko że czasami wśród miliona wydruków, notatek, książek itp najprawdopodobniej leżał krzywo, przez co teraz jak go stawiam na równej powierzchni, to po naciskaniu palcem na narożniki czuć, że się buja XDDD
Nie ściemniam, serio nigdzie nie upadł, leżał głównie na biurku i czasami go brałem do drugiego pokoju. Chyba po prostu taka jakość wykonania.
Ktoś z Was miał podobny przypadek? Zglaszaliscie to jako wadę i uznali? Znając życie i podejście #mediamarkt powiedzą, że sam go uszkodziłem mechanicznie XDDD
#apple
PepeXD - Mam #macbook kupowany w grudniu 2018, wersja #macbookpro i generalnie leży n...
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: wroce do domu, to sprawdzę. A co myślisz, że bateria spuchła od używania?
Dodam, że touchpad w lewym narożniku wystaje ponad powierzchnię a chyba powinien być poniżej.
  • Odpowiedz
@PepeXD: wygląda na spuchniętą baterię. Miałem tak już dwa razy przy Mid 2015. Raz była akcja wymiany baterii i chyba przy wymianie dostałem dalej lipną serię bo ostatnio wymieniałem znowu po około dwóch latach (w obu przypadkach na koszt Apple)
  • Odpowiedz
@PepeXD: bateria #!$%@?, nie uznają Ci tego w mediamarkcie, ani na gwarancji jak nie masz AppleCare, bo minęło za dużo czasu - na baterie jest disclaimer i nie ma na nią 2 lat rekojmi tylko 6 miesięcy, obejmuje to AppleCare ale no jej czas to rok od aktywacji a jak przedłużałeś to 3 lata - ale pisząc o mediamarkcie pewnie tego nie zrobiłeś.

Ogólnie lipna sprawa bo wymiana tego kosztuje 1500zł
  • Odpowiedz
Ogólnie lipna sprawa bo wymiana tego kosztuje 1500zł XD jeśli chcesz oryginalną bo bateria jest wymieniana z obudową w tej generacji


@ewridejhardtrajning: Zasyfić klawiaturę aby się zacinała i oddać w ramach programu wymiany klawiatury w tym modelu. Klawiaturę wymieniają z baterią i górną częścią obudowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym spróbował gdyby nie chcieli mi tego przyjąć.
  • Odpowiedz