Wpis z mikrobloga

  • 0
@Neganx serio? Ile Ty masz lat? Jak myslisz ile zdrowych ludzi umarlo bo sie poslizgnelo o psie gowno a ile ludzi zmarlo przez te 10 miesiecy od covida? Jak mozna byc tak zatwardzualym fokliarzem zeby zamykac oczy na rzeczywistosci? Typowy foliarz to jest przedewszystkim tchorz ktory boi sie spojrzec prawdzie w oczy.
@Neganx: jedno jest pewne. Ten czlowiek juz nie poslizgnie sie na psim gownie i nie rozwali sobie glowy o kraweznik. Nie umrze też na zawał, na raka, na wylew, udar i w wypadku komunikacyjnym też nie umrze. Czutajac taki komentarz mam wrazenie ze autor uwaza ze dobrze się stało, spadnie śmiertelność z innych przyczyn. Natomiast faktem jest ze nikt nie wie jaki los wyciągnie w tej loterii i osobiscie wolalbym nie
  • 0
@Kaskaderek89 haha Ty w ogole wiesz co to znaczy sformuowanie ktore przytoczyles? Osob ktore zmarly na covida bez chorob wspolistniejacych ida juz w kilkadziesiat tysiecy w skali zarazen na calym swiece. Zdajesz sobie sprawe ze to wszystko zalezy od uwarunkowan genetycznych i tak samo Ty mozesz umrzec jesli okaze sie ze zle trafiles? Rob sobie ze swoim zyciem co chcesz, jak chcesz sie narazic na jego stracenie przez foliarskie myslenie to krzyz
  • 1
@Neganx poswieciecic WOLNOSC XD ok jestes po prostu glupim malym dzieckiem, ktory nie ma pojecia co plecie. W Polsce juz zmarlo 3k ludzi a epidemia sie dopiero rozkreca, wiec juz masz te swoje pare tysiecy. I to jest wlasnie problem z wami foliarzami - nie macie zadnej merytorycznej wiedzy, nie czytacie zadnych naukowych opracowan, nie jestescie nawet na biezaco z epidemia. Wasza wiedza opiera sie na tym co przeczytacie na fejsbookowej grupie
  • 0
@Neganx haha wiesz ktorym jestes foliarzem ktory ucina dyskusje jak zaczynam podawac argumenty? Jestes prostym czlowiekiem, ktory nawet nie umie podjac dyskusji bo nie ma zadnej wiedzy i argumentacji. Masz jakiekolwiek dowody na to co mowisz? Czy po prostu wiezysz slepy w papke ktora Ci fejsik podklada?
  • 0
@jajecznicaZ5Jaj chcesz dyskutowac o faktach? Ok. Tak wiem ze byl otyly. Nie rozpowszechniaj niepotwierdzonych bzdur ze "prawdopodbnie mial cukrzyce", masz na to jakis dowod? Bo chyba nie myslisz ze kazda otyla osoba ma cukrzyce? Wiec fakty ktore na ten moment wiemy to to ze byla to osoba otyla i ze dziennik zachodni podaje ze nie mial chorob wspolistniejacych. Wiesz ile jest osob otylych na swiecie? Jezeli sama otylosc moze wplywac na ciezki
  • 1
@Trafas kolego dzieki za nieofenswyny komentarz. Sam pracuje w labie i oznaczam covida, wiec z wlasnego doswiadczenia wiem ze wynikow pozytwynych jest 100% wiecej niz jak badalem w maju. Nie sugeruje sie mediami tylko wlasnym zyciem, tym ze juz 8 moich znajomych mialo/ma covida, 2 z nich przechodzily ciezko (na szczescie nie hospitalizowane, ale 38+ stopni goraczki, brak laknienia, brak sily zeby nawet podniesc sie z lozka). Na szczescie nie znam nikogo
  • 0
@jajecznicaZ5Jaj ok, tu sie zgodze ze to wiadomosc nie potwierdzona. Ale jakby sie okazalo ze te nieoficjalne info jest prawda (co w wiekszosci przypadkow sie zdaza, bo nieoficjalne info to po prostu informacja od rodziny/znajomych ktorzy nie chca byc ujawnieni) to jest to wiadomosc niepokojaca. Zgodzisz sie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@why1sthat: sam mam covida i nie przechodzę tak lekko jak bym chciał ale gościu, ogarnij się bo robisz histerie że ja #!$%@?... Zobacz ile rocznie osób umiera na zwykle zapalenie płuc, znasz kogoś? Ja nie, a są ich przerażające ilości