Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś interesowało dlaczego usuwam konto (a wątpię czy kogokolwiek interesuje).

Nie podoba mi się jak traktuje się tutaj nowych użytkowników.

Nie podoba mi się że zielonych uważa się tu niemalże za podludzi, dotyczy to też tych z mniej znanym nickiem.

Nie podoba mi się gwiazdorzenie i wrogie nastawienie wobec innych.

Nie podoba mi się pytanie "kim jesteś?", ponieważ nie życzę sobie sugerowania że jestem nikim.

Nie podoba mi się to, że mimo krótkiego czasu który tu spędziłem, mimo tego że nie byłem dla nikogo niemiły a raczej pomogłem wielu osobom w sprawach na ktorych się znałem, większość odzywek które leciały w moją stronę to "#!$%@?", "usuń konto" i "kim jesteś".

Nie podoba mi się że gdy raz napisałem cos na TSie od razu naskoczono na mnie z pytaniem "a kim ty w ogóle jesteś" (jak wyżej).

Nie podoba mi się to, to czy to.

Żegnam, wracać nie zamierzam. Są portale na których ludzie nie są gnojeni za to że są nowi.

#emoquit
  • 56
  • Odpowiedz
@brn1: Każdy wykopowicz wie, że mikroblog to kółeczko wzajemnej adoracji głównie między naczelnymi trollami (+ parę różowych pasków), którzy za mistrzostwo riposty uważają to swoje durne "usuń konto". Wejdź na strims, tam nie ma tego wszechobecnego hejterstwa jak tutaj, serio. O wiele wyższy poziom.
  • Odpowiedz