Wpis z mikrobloga

bycie volksdeutschem nie zabiera magicznie umiejętności


@stefan_pmp: czyli jak gość ma taki taletnt i wszystkie najlepsze kluby świata wylizałby mu buty żeby tylko u nich grał to powinien go zmarnować w polskiej ekstraklasie za drobne gdzie piłkarze potykają sie o własne nogi w imię Ojczyzny ? XD
Częścią własnej,szeroko pojetej rodziny, która pracuje zagranicą tez gardzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WiesniakzPowolania: Wypisywanie "sukcesów" z polskich lig podwórkowych, w tym ekstraklapy mógłbyś sobie darować.
Co do bundesligii. Ani on tam rywala nie miał, ani to najlepsza liga. A w każdej jest jakiś król strzelców. Także z karnych. Głąbie.
  • Odpowiedz
patriotyzm nigdy nie przelicza się na pieniądze


@stefan_pmp: A co ma z tym wspólnego patriotyzm ?
Jesli chodzi o osiągnięcia to zaden polski piłkarz nie zagrał tylu meczy dla reprezentacji co Lewandowski, żaden nie zdobył tylu goli dla Polski. Juz dziś jest najlepszym Polskim reprezentanem w historii, a jeszcze nie zakończył kariery.
Wiec o czym ty #!$%@? ? XDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WiesniakzPowolania: Po prostu lepsi piłkarze grają w innych europejskich ligach, a on zaszył się tam, gdzie nikt mu dupska nie skopie.

Miniona edycja Ligii Mistrzów nie była miarodajna, że względu na zawieszenie rozgrywek w związku z epidemią. Wątpię, że to powtórzy.

Zapytam, ile ma złotych piłek...? No tak, był płacz, że w tym roku "mafia" odwołała przyznanie nagrody, bo nie chcieli dać grajkowi...

Twoje ograniczenie umysłowe, widzące w Lewandowskim bożka
  • Odpowiedz
Twoje ograniczenie umysłowe, widzące w Lewandowskim bożka piłki nożnej jest przezabawne.


@Branco_Amigo: Ja nie widzę w nim bożka światowej piłki noznej. Jednego z najlepszych piłkarzy świata owszem.
Ale juz na pewno najlepszego polskiego piłkarza jaki jest. I w ogóle jednego z najlepszych polskich sportowców.
Chyba że znasz lepszych.
Proszę cię, nie brnij juz w to bo ludzie to czytają. Oszczędź sobie wstydu ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiesniakzPowolania: Ale ja się tej opinii nie wstydzę, że Lewandowski nie jest najlepszym polskim SPORTOWCEM. Piłkarzem owszem, no bo reszta to jeszcze gorsze miernoty.
Jego "sukcesy" są niczym w porównaniu do sukcesów siatkarzy, Zmarzlika, Stocha czy dawniej Małysza.

Powiedzieć, że jest najlepszym polskim piłkarzem, to jak powiedzieć, że Kubica jest najlepszym polskim kierowcą wyścigowym.
  • Odpowiedz
Powiedzieć, że jest najlepszym polskim piłkarzem, to jak powiedzieć, że Kubica jest najlepszym polskim kierowcą wyścigowym.


@Branco_Amigo: jesteś na przepustce czy dorwałeś sie do kompa dyzurnego psychiatry w swoim zakladzie ?

Ale ja się tej opinii nie wstydzę, że Lewandowski nie jest najlepszym polskim SPORTOWCEM.


@Branco_Amigo: skoro się nie wstydzisz to uzasadnij. Pokaż mi polskiego sportowca, którego praktycznie cała kariera rok w rok jest pasmem sukcesów z ciagła
  • Odpowiedz