Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: Jeszcze zapomniałaś wspomnieć o akcji hiacynt xD Ile można uczepiać się jednego? Z 10 lat temu mentalność Polaków tych z prawa i lewa była między obornikiem a szambem, tak można zakwalifikować ówczesne poglądy. Poziom empatii społecznej i ogarniania świata, odmienności, był bliski zeru.
Dla mnie liczy się jak dzisiaj kto rekompensuje swoje zachowanie niż to, że 18 lat temu Leszek Miller nie dał związków partnerskich.
@EvilToy https://viva.pl/ludzie/newsy/monika-miller-wnuczka-leszka-millera-jest-biseksualna-byly-premier-o-orientacji-wnuczki-30478-r3/

Jego słowa z mojej perspektywy były mocno nietaktowne :D wiesz, ja bym powiedziała coś w stylu "nic mi o tym nie wiadomo, nie ma to dla mnie znaczenia", a nie coś pokroju "nie, wnuczko, ja wiem lepiej" XD

Ogólnie tak się go uczepilam w ramach przykładu, starym dziadom nie można ufać. Może i masz rację, że warto korzystać z tego co dają, ale nie można zapominac, bo jeszcze dojdą do
@slepauliczka:

No nietaktowne, ale Miller może być nawet i homofobem, ba Czarzasty też może być, ale póki otaczają go ludzie co myślą inaczej to jest raczej samotną wyspą.

bo jeszcze dojdą do władzy i beda kolejne dofinansowania dla gmin wolnych od lgbt:))))


Jeżeli stare komusze dziady doszliby do władzy będąc lewicą, to będą chcieliby te władzę utrzymać, a nie zrobią tego nagle zmieniając polityczny kierunek. Raczej nie istnieje już za dużo
@EvilToy: Miller to stary lis i powie to co mu się przydaje długoterminowo. Niech lepiej wyjaśni kiedyś czemu zlał Papałe jak do niego dzwonił w krytycznym momencie