Wpis z mikrobloga

@sveq91: Ale z tego co wiem mają 2 lokale o te dwa sie rozchodzi?
A pozatym jakie jedzenie polecasz w Koszalinie? Bo ja mieszkam tu dopiero rok i z kebaba to najbardziej podjechał u szybkiego,pizza napoli ale na miejscu bo dowóz słabo ,a z domowego jedzenia to Bar przerwa.
  • Odpowiedz
@Marsjanin118: Mam na myśli ten na Wańkowicza, ale jadłem też w Avinie w Białogardzie i mocno średni ale lokal trochę lepszy.

Jeżeli dla Ciebie Napoli z dostawy jest słabe to ja nie wiem co jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem bez porównania do tej na miejscu ale to i tak najlepsza pizza we Włoskim stylu w Koszalinie (dla mnie to nr 1 w ogóle w tym
  • Odpowiedz
No to się chłopie roozpisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie mówie,ze Napoli jest zła bo nie jest,ale pierwsze 3 razy zabrałem swoja kobiete do ich lokalu i była petarda za każdym razem bez zarzutu.Po jakims czasie otworzyli 2 punkt wlasnie ten z dowozami zamawiałem 2 razy też bylo ok,ale dwa pózniejsze zamówienia to tragedia i ból brzucha ;/.
Wybiore coś z Twojego polecenia i pewnie na dniach spróbuje,dzieki
  • Odpowiedz
@Marsjanin118: Szybki sie skończył jak najlepszy kucharz Dammian odszedł prawie rok temu. TEraz to robią masówke i takie są. Zaza/Kurczaczek lepszy. A co do pizzy to nie ma zbyt wielkiego wyboru 4strony swiata chyba top1.
  • Odpowiedz