Wpis z mikrobloga

@Pieniak3: Czego oczekujesz od przygłupów których mózgi potrafią tylko argumentować przy pomocy nazywania kogoś cuckiem? xD Ich mózgi nie ogarniają czegoś takiego jak waga argumentu i że główne argumenty były wcześniej w filmie.
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Czy naprawdę trzeba tu cokolwiek tłumaczyć? Krzywdzące stereotypy czarnoskórych przestępców i ekstremistycznych imigrantów wydają mi się dość oczywiste w tym przykładzie. Jakbym napisał, że "nie musimy się obawiać złodziejskich Polaków " to rozumiem, że to jest, ha-ha, żarcik?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mastergame1311:

Krzywdzące stereotypy czarnoskórych przestępców i ekstremistycznych imigrantów wydają mi się dość oczywiste w tym przykładzie


Jak ktos chce je tam zobaczyc, to może i są "krzywdzącymi stereotypami" ¯\_(ツ)_/¯

Ja jednak wolę opierać się na faktach, a te są takie, że murzyni nie demolują sklepów, a muzułmanie nie strzelają do ludzi na ulicach i w klubach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mastergame1311:

Jakbym napisał, że "nie musimy się obawiać złodziejskich Polaków " to rozumiem, że to jest, ha-ha, żarcik?


A pisz. Jak jesteś niepewna siebie, życiową #!$%@?ą, to Cie coś takiego oburzy i ruszy. Jeśli jednak znasz swoja wartość i wiesz, że taki tekst to wyssana z palca bzdura, czy nawet żart, to zignorujesz.

Sam fakt, że oburzasz się po zdaniu, które nie ma w sobie ani jednego obrazliwego słowa, a
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Dobra, istnieje badanie mówiące, że osoby o konserwatywnych poglądach mają statystycznie niższe IQ od tych o innych. Co niektórzy konserwatyści uważają też, że przez to, że czarni mają statystycznie niższe IQ powinno się ich wywalić w cholerę, to IQ poleci w górę. Idąc tym rozumowaniem, powinieneś uciec do lasu i żyć z jagódek.

A, i rozumiem, że pomijamy masakry w meczetach przeprowadzane przez ekstremistyczne jednostki zmanipulowane anty-imigracyjną propagandą? Okej,
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: najwyraźniej cieszenie się z tego że żyje się w całkiem spokojnym kraju w którym jedyne większe mniejszości jakie są muszą od czasu do czasu zmyślić jakąś historie, bo za mało się dzieje, jest złe. Mi akurat to, że prawdopodobieństwo bycia okradzionym czy pobitym jest niskie, odpowiada.

@mastergame1311: stereotypy się skądś biorą. To że reżyser użył uogólnienia - lewica czy garguś powinni być jednymi z ostatnich, którzy tego
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor:
Rozumiecie wy chociaż przyczyny przez które aktualnie panuje taka sytuacja w Stanach? Bo mam wrażenie, że nie do końca. Polecam historię niewolnictwa i rasizmu w Ameryce, fajna lektura, bardzo pouczająca.

Dalej, w Polsce nie ma mordu mniejszości etnicznych, to fakt. Ale wyżej mówisz, że jednak mowa jest o Stanach, więc o co chodzi? Gdzie się teraz znajdujemy? W Nibylandii, może Stumilowym Lesie?

A, i napisanie "XD" wcale nie potwierdza
  • Odpowiedz