Wpis z mikrobloga

Ciekawość ile patronów odpłynie z Radia Nowy Świat? Mam nadzieję, że i Nowy Świat i 357 utrzymają się na rynku i będzie wybór którego z ulubionych redaktorów posłuchac tu albo tu.
#radio357
  • 15
  • Odpowiedz
@archive: Też tak właśnie kombinowałem co by piątek był w RNŚ bo Mann i Nogaś razem :)
@Gregua: Oby wystarczyło dla obydwu "ogranizacji". Brakuje mi bardzo redaktorów którzy nie przeszli do RNŚ.
  • Odpowiedz
łooo, z liczbą patronów nie wiem, co zrobiłem, chyba tylko tych za 10 PLN zliczyłem. Ubyło przynajmniej 117 (+ ci, których wyrównało przyjście nowych osób)

Żałuję, że w RNŚ nie ma danych z początku wejścia na Patreona, można by porównać, jak to wygląda w pierwszych dniach i szacować czy idzie podobnie, czy słabiej. Wiem tyle, że drugiego dnia RNŚ przekroczyło 200 tys. PLN, później bardzo mocno pomógł moment z zawieszeniem LP3, R357
  • Odpowiedz
@bojowonastawionaowca: Mimo, że lada moment pęknie 100k dla 357, to boję się, że mogą mieć trudniej z uzbieraniem tak dużych kwot. RNŚ zgarnęło dużo patronów, aby zagrać władzy na nosie - chwała im za to, że wykorzystali dobry moment i stworzyli dobrze działające radio. Atutem 357 jest mocny zespół już od pierwszego dnia tworzenia radia - końcówka roku będzie bardzo interesująca.
  • Odpowiedz
już Ci piszę plan poranków:


Pn-Czw - 357 - Łukawski & Hanke

Pt - RNŚ - Mann


@archive: Patrz Stary na fakt, że kiedyś to DOBRE (plan poranków) było w jednym miejscu. U mnie 96 MHz FM. Od poniedziałku do piątku, od soboty do niedzieli. Na niedzielę bym machnął, bo Kydryński (którego nie lubiłem muzycznie i nadal lubić nie będę). Ale i w niedzielę i w sobotę znajdowali się słuchacze, którym
  • Odpowiedz
@Gryllen: Jakoś bardziej wierzę w apolityczność R357. Nowy Świat miał taki być a już pierwsze tygodnie pokazały jakie tam wiatry wieją. Poza tym dla mnie Trójka to przede wszystkim Lista Marka Niedźwieckiego i jego osoba to dla mnie największy wabik.
  • Odpowiedz
@Kristof7: Mnie w sumie to chyba apolityczność tak bardzo nie obchodzi. W sumie to wolałbym usłyszeć takie okrągłe stoły z przedstawicielami kazdej z partii w Sejmie. Tak jak to na Trójce bywało przed nastaniem PiS. To było fajne i każdy miał okazję się wypowiedzieć. Nie szaleję osobiście za redaktorem Niedzwiedzkim ale piątkowy wieczór bez listy przebojów to już nie to samo dla mnie. Odkąd pamiętam zawsze leciało w tle radio Trójka.
  • Odpowiedz