Wpis z mikrobloga

@dowzer89: Dzięki. Mam jeszcze Zeppelina z chronographem, ale jak do tej pory nie wymagał serwisu. Jak już wyczerpie się bateria, to muszę zwrócić uwagę zegarmistrzowi na to, że data zmienia się już ok godziny 21 zamiast o północy. Nie jest to wielki problem, aczkolwiek wolałbym, żeby działał dokładnie ;)
  • Odpowiedz
@pejotlsd: bardzo ładny. Pozdrowienia dla małżonki która takie ładne prezenty kupuje. Jeśli chodzi o serwis... Well... To jest chronograf zasilany baterią. Tego się nie serwisuje tak jak automatów. Tutaj jak coś pójdzie bardzo źle to wymienisz cały mechanizm :) @dowzer89: nie wprowadzaj kolegi w błąd.

Pozostaje mi życzyć piątej rocznicy jeszcze ze dwadzieścia razy :)
  • Odpowiedz
@delirium_memes: No nadgarstek może i najgrubszy nie jest, ale za to nie przeszkadza mi w drutowaniu np. szaf w robocie ¯_(ツ)_/¯
Poza tym, zegarek w rzeczywistości leży lepiej niż na zdjęciu z bliska. Pozdro
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield Dzięki wielkie, masz rację co do serwisu, poza tym ja nie wyprowadziłem kolegi @dowzer89 z błędu, bo sam nieuważnie przeczytałem komentarz i nie zauważyłem, że mowa o automacie. Mój Zeppelin to też kwarc i oprócz spieszącej się daty, jak do tej pory, wszystko z nim ok. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@jalop: Ja w tym roku też nie postarałem się dla żony jak należy, dlatego trochę mi głupio, że ja dostałem od niej taki ładny prezent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jalop, może problem leży w tym, że Twoja żona ostatnim razem też nie dostała od Ciebie tego na czym Jej zależało? Nie wiem, w każdym razie dla mnie najważniejsze, że mogliśmy spędzić ten czas razem, bo z racji
pejotlsd - @jalop: Ja w tym roku też nie postarałem się dla żony jak należy, dlatego ...

źródło: comment_16019194836I0Qjch35Jj5mL4Ix7j8Da.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pejotlsd: nie pamiętam (: więc rozmyślam lol(: 1999 moja siostra przyjechała do Polski że Szwajcarii i przyziozla mi taki mega wypasiony zegarek, który potrafił powiedzieć, która jest godzina o_0
  • Odpowiedz
@jalop: W takim razie w porządku, bo myślałem, że to żal przez brak prezentu w ogóle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja w Szwajcarii spędziłem dwa lata, ale szwajcarskiego zegarka jeszcze nie mam. Być może kiedyś się to zmieni? :)
  • Odpowiedz