Wpis z mikrobloga

@Glozzz: Jest naiwna. Na swój sposób mi jej szkoda i nie. Niby jest nieporadna, ograniczona a jak chce potrafi dostać staż, ugotować posiłek czy nawet posprzątać. Problemem jest to czego nauczył ją azor - czyli możliwości obijania się całymi dniami i nicnierobienia. Księżniczce było wygodnie, nie gotowała niczym praktycznie się nie zajmowała całymi dniami a siedziała z nosem wlepionym w telefon. Rozleniwiła się i teraz musi mieć nie lada problem kiedy
@CrystalCastle: A mi właśnie jej nie szkoda. Pomijając fakt że ma jakieś stopnia upośledzenie to zawsze odkąd tylko pamiętam liczyła się dla niej kasa oraz czasami rafatusika robaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze jak były jakieś problemy finansowe to mówiła żeby Azor wziął się do roboty i pracował na swoją przyszłą żone. Tak i teraz stara się pasożytować na kimkolwiek tylko może np. na matce którą okrada
@Glozzz: Wiem, też widuję jej zachowania na tych strimach i nie dowierzam. Jeśli to prawda, że wolała ukraść matce biżuterię zamiast wziąć zebrać dupę i zarobić sobie to nie mam więcej pytań (może to być prawda, bo raz się idiotka cieszyła, że zabrała bez pytania kurtkę i wyzywała matkę). Pasożyt taki jak ona powinien zostać szybko ustawiony do pionu, ciekawe co dalej się z nią wydarzy i ile cierpliwości będzie miała