Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ogółem na tagu #przegryw lądują osoby prześladowane w szkole. Często to w wynika z jakichś przyczyn, że akurat ta osoba jest obiektem kpin, ale spotkaliście się może z przypadkiem osoby która zrobiła później coś złego?
Przykładowo ostatnio nastolatka z Zielonej Góry zaatakowała nożem "koleżanki" i podobno nie było powodu, ale są głosy że była prześladowana.

Mieliście przypadek osoby która instynktownie kojarzyła się wam z psychopatą, a jednocześnie była obiektem z kpin albo był taki głośny przypadek? Pytanie może durne, ale sam byłem ofiarą, a od znajomego słyszałem ostatnio że mimo ok wyglądu to jest coś z psychopaty.
Wiem, zaraz się zlecą osoby co napiszą że ktoś jest zawsze słaby i inne oklepane teksty, a nie o to pytam.
Znam gościa co był odrzucany przez grupę, ale powodem była jego słabość. To nie o tym temat.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f776efaf49ad326e7b1c26a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: W stanach jest takich pełno. Starczy sobie popatrzeć na statystyki szkolnych strzelanin. W Polsce jedyne co taka osoba może to się wyhuśtać. Ja przetrwałem robiąc sobie nadzieję że to tylko kilka lat i na studiach już będzie normalnie. Najgorsze że i tak to ciągle się wlecze za człowiekiem.
plama: Ja znam tylko przypadek, w którym chłopak został tak zniszczony przez "kolegów" z klasy, że do tej pory (a mamy wszyscy już po 25 lat) nie udało mu się znaleźć pracy ani zacząć studiów (nie wiem jak ze skończeniem liceum). I on i ja byliśmy klasowymi ofiarami, ale nie trzymaliśmy się razem. Teraz strasznie tego żałuję, że nie spróbowaliśmy. Ale myślę, że obydwoje byliśmy tak zgnojeni, że kiedy tylko nadchodził