Wpis z mikrobloga

Rzadko się chwalę ustrojstwami, które wyrękodzieliłem. Bo rzadko jestem z nich w 100% dumny. Dziś jest inaczej. Udało mi się uszyć coś co za mną chodziło od wielu lat. Ale nigdzie nie mogłem tego kupić i nikt nie chciał mi tego uszyć. Więc sobie sam uszyłem. Apteczka turystyczna a'la Wisport, ale zrywalna. Dużo rzepu, dużo molle. :] Całość oparłem na qymiarach 17x10x8 i na zdjęciach z internetu. Spędziłem nad tym kilka dni, jeszcze więcej nocy. Nauczyłem się planować(pruć też :>) i trzymać w miarę równo ścieg. Maszyna do szycia jest dla mnie łaskawa z każdą godziną pracy. Co mega cieszy. Teraz tylko śmigać do apteki po wypełnienie i w góry. :) #szycie #diy #medkit #zrobtosam ##!$%@?ć #pentagramwholeworld #hailsatan Więcej zdjęć w komentarzach. :)
gdziemojimbuspiatka - Rzadko się chwalę ustrojstwami, które wyrękodzieliłem. Bo rzadk...

źródło: comment_1601305208Z0p21l8VgHTvp3q2GPiqqf.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mtgosciu: to niestety nie jest wodoszczelna rzecz. Cordura gumowana, ale zamki i szwy puszczą prędzej czy później. Nie mogłem kupić na miejscu bryzgosczelnego zamka.

@barszczowo: jeszcze nie mam, ale będę miał. ;)
@Thexil: nie ma chyba sensu. Kupę kasy ci zejdzie na samą robotę. Szyłem to kilka dni.
Lepiej kupić coś gotowego.