Wpis z mikrobloga

Jak to jest taki szajs, masakra ! z 1.5 h siedzialem wypenialem poszedlem zrobic sobie kolacje a tu sesja wygasla, wracam, loguje sie i nie chce wczytac konta xD japier.... . Na dodatek pytanie w spisie rolnym; ile procent dochod z gospodarstwa rolnego stanowi twoj dochod glowny z calego roku.. to chyba spis fiskalny a nie rolny xd heh Nie wiem czy mam to wyliczac dokladnie czy mniej wiecej skoro ten dochod to tylko dotacje? Mam siedziec w stresie jak wpisze niedokladnie ze dostane kare bo zle wypelnie? omg . jestem zadeklarowanym rolnikiem ale w KRUSie nie jestem, pracuje i mieszkam w miescie, ziemie mam po Ojcu, kotry zmarl, rolnik z wioski ora mi czesc ziemi i sadzi 3 uprawy na niecalych 4.5 h mam z tego jakies 2 doplaty jpo i onw a on zbiera plon, reszta to pastwiska i ląki ktore trzeba kosic. Co mam teraz siedziec wyliczac dokladnie co do grosza ile dostalem doplat rolniczych ?po kontach wyciagi zbierac tracic czas ? z doplat przeciez nie trzeba sie rozliczac w pit, masakra jakas. Poza tym kazdy kto jest rolnikiem to i tak wypenia te edeklaracje na ktorych sa dokladne mapki z gruntami okreslonymi dokladnie bardzo rzeczami znajdujacymi sie na nich wiec po co to drugi raz wpisywac skoro to juz jest w systemie i to bardzo dokladnie wyliczone jest nawet pojedyncze drzewko na polu. Jedna wielka inwigilacja i tyle jak ktos cos zle wykarze kara i wplyw do budżetu bedzie tylko po to to jest.
#spisrolny