Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
629 234 + 70 = 629 304

Po kilka kwadratów, zaliczyć trochę ujebów nim spadnie deszcz i nie będzie mi się chciało w błoto szosy pchać. Jeden kwadrat opuściłem z powodu zwisających wesoło pająków wokół, wrócę się jak tych #!$%@? wymrozi.

#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
MordimerMadderdin - 629 234 + 70 = 629 304

Po kilka kwadratów, zaliczyć trochę uje...

źródło: comment_1600881364MFZ3DMyzP8OVyHfkgJsxMM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MordimerMadderdin ta traska do przejechania na szosie dla kogoś kto się boi #!$%@?ć twarzą na pysk jak gładkie opony wjadą w piach? Czy lepiej wziąć tam gravela? Bo muszę rozszerzyć kwadraty w południowo-wschodniej części Twojego przejazdu, a wolałbym tam podskoczyć szosą jednak.
  • Odpowiedz
O proszę bardzo, nie spodziewałbym się tutaj zdjęcia tego miejsca. Mam do niego niecałe dwa kilometry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajna miejscówka, szkoda ino że tak zaśmiecona na górze w niektórych miejscach. Miejsce dobre na jakieś popijawki itp ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także no.

@cbt57 Kopalnia dolomitu w Libiążu

@cieplok Na teren samego kamieniołomu, czyli tam na dół nie można wjechać, za
  • Odpowiedz
@againcognito: https://goo.gl/maps/HeW4JcYcFQwddvgJ7 Teoretycznie tak, ale raczej nie polecam ze względu na ruch ciężarowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli już to gdzieś od strony lasu, ale tam się nigdy nie zapuszczałem, ale widzę że jeżdżą tam rowerami. Ewentualnie w dni nierobocze ludzie przychodzą się kąpać w tej pięknej, czystej wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od Borowca jeszcze idzie droga/ścieżka rowerowa i można zobaczyć
  • Odpowiedz