Wpis z mikrobloga

Zabawne, w każdym wpisie o Allstars pojawiasz się Ty. Aż tak Cię boli to, na co inni wydają swoje pieniądze?


@peterr767: #!$%@? sie w leb, wszyscy wiedza, ze jestem tutaj od memow. Dupa to cie zaraz zaboli jak ci kopa zapodam. Co to zjazd dzbanow co w kazdym poscie #!$%@? cos o pieniadzach? To chyba ciebie kukle swedza, bo nawet twoj maly lepek nie pojal, ze mem odnosi sie do jakosci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HHHHHH: w sumie przed remake'ami pozostałe gry też były do kupienia na obecne konsole itp, a przy dostępnym odyssey na switchu pewnie nie było sensu poprawiać aż tak, może na 64 rocznicę zrobią remake mario64 XD
  • Odpowiedz
@Avogadrus: ja to widze tak... nintendo liczylo, ze developerzy beda tryskac pomyslami i nowymi grami na switcha tak jak na wii, ale sie przeliczyli i zapychaja luke, aby "cos" sie dzialo, bo nikt nie chce na switch gier robic
  • Odpowiedz
@HHHHHH: mam tą konsolę i ostatnio grałem w marcu, córka przejęła na pokemony. Pomimo sympati, trochę żal graczy po powinni dostać prztnajmniej lepszą oprawę graficzną, wyszło jak zawsze u Nini.
  • Odpowiedz