Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na zdobycie czołgu premium bez wydawania pieniędzy? Pamiętam że z 2 miesiące temu był wz blaze do zdobycia, ale ni #!$%@? nie dało rady. Bez tego w tej gierce zarabianie kasy to jest porażka, na wyższych tierach cały czas ocieram się o minus, a na niższych kwoty są śmiesznie małe.
#wotblitz
  • 9
@kubson733 kiedyś się dało pz iv łatwo wyfarmić albo jakieś eventowe prawie premiumy. Oprócz tego może coś wypaść z skrzynki.
Ps używasz certyfikatów na bonus do srebra?
@Pieron Ze skrzynki z moim szczęściem raczej nie mam na co liczyć. A co do certyfikatów to używam, ale to tyle daje że szkoda gadać. Pozostaje grać, grać i jeszcze raz grać :/
@kubson733: Uczestnicz w giveawayach, czekaj na eventy, módl się by czołgi wypadały z darmowych skrzynek, bądź czujny bo czasem są gdzieś okazje do wyciągnięcia czołgów poza grą, zbieraj darmowego golda i nie wywalaj na głupoty ¯\_(ツ)_/¯ Co do okazji, to były takie dwie póki co. Za bycie w sieci Play można było kiedyś wyciągnąć SU-100Y, a względnie niedawno za zainstalowanie na telefonie Huawei AppGallery i zainstalowanie gry przez tą apkę był
Jakiś czas temu był dicker max za 2k Golda + premka na miesiąc i kilka innych dodatków. Zbieraj gold z reklam i wykonuj misję i poluj na okazję.
@johnkashtan no ciekawe czy się uda. Event z tego co wiem nastawiony na skilla więc trzeba będzie orać. Martwi mnie to że te kilkanaście dni mi nie wystarczy by zdobyć kilkaset tych "kawałków".
@kubson733: znajdź jakiś czołg który masz, a na którym łatwo wbijasz medale klasowe ¯\_(ツ)_/¯
zawsze będziesz mógł jeszcze później dokupić brakujące kawałki za golda
ale i tak wcale nie wygląda trudno, nawet powiedzmy że będziesz wbijał tylko 3-cią klasę, to potrzebujesz jedynie nieco ponad 200 takich bitew, i to w 11 dni - a zakładam że wbijasz też drugie klasy, a od czasu do czasu pierwsze i Mki więc to wymaga