Wpis z mikrobloga

Witam. Od niespełna 4 lat użytkuje SE 1. Czas na zmianę i po głowie chodzi mi SE 2, lecz zastanawiam się czy jest sens dopłacać do 11. Niby stara bryła mi nie przeszkadza, z drugiej strony chciałbym trochę świeżości.
#apple #iphone
  • 7
@sulek1124: Mam SE2 i polecam ten telefon, największa jego wada to bateria ale przy normalnym użytkowaniu wystarcza mi od 7 do 23, chyba ze przycisnę go YT albo jakimiś grami, płynność i komfort użytkowania na najwyższym poziomie, jest na niego ostatnio dużo promocji (w zeszłym tygodniu był czarny i czerwony za 1999 w Euro) wiec w tej cenie to naprawdę dobry telefon, jak masz dodatkowo możliwość wrzucić kabel do samochodu/plecaka żeby
@alWdIjJpz18nHw: w obecnym brakuje pamięci. Strasznie jest zakurzony aparat, w pracy muszę wykonać kilka zdjęć dziennie i kombinuje by nie było widać tych paprochów i ogólnie słabo te zdjęcia komuś wysłać. Nosze się ze zmiana już jakiś czas i nie chce więcej czekać.
@sulek1124: bo wiesz, przewidywana premiera sklepowa ip12 to 19 października. Przeskok jakościowy ma być dosyć wyraźny, zwłaszcza w kwestii ekranów, bo najprawdopodobniej żaden z nowych iPhoneów nie będzie już miał LCD, a będą na AMOLED.

Jeżeli rozważasz zakup iphone 11 (lepszy aparat względem se2, który jest i tak parę klas lepszy od tego w pierwszym se) to rozsądniej jest poczekać na iphone 12.

Ale jeśli se2 uważasz za wystarczający do potrzeb
@sulek1124: spróbuj poczekać, miesiąc jakoś minie i będziesz miał telefon który posłuży długo a co by nie mówić o SE2 to dinozaur wypuszczony tylko po to by zbić kasę na tych co tęsknią za przyciskiem TouchID. Wiem bo rok temu kupiłem 8 za 2649 zł i poczułem się co najmniej głupio jak SE2 wyszedł za 2199.