Wpis z mikrobloga

@SZARY28: jest spoko. Te orisy mają sporą średnicę ale krótkie uszy dzięki czemu ładnie leżą na mniejszych nadgarstkach. Sam mam 16,5-17 w nadgarstku i ten oris i wszystko co mu kształtem podobne (deep blue) leży bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
Przymierzałem też 39.5 cm ale miał coś nie tak z proporcjami.tutaj jest akurat. Optycznie nie ma większej różnicy z 43.5 bo proporcje są ok ale za to lepiej leży na mniejszym nadgarstku


@SZARY28: Ten leży idealnie, bo on ma być duży. Jak będziesz wybierał jakiś klasyczny zegarek to szukaj 39mm jak coś.
  • Odpowiedz
Junghansa Max Bill Chronoscope więc 40mm i jest cacy :)


@SZARY28: mi się nie podoba, ale to tylko moja opinia, przy jego grubości wątpię żeby to wyglądało dobrze przy białej, dopasowanej koszuli.
  • Odpowiedz
@SZARY28: Jak lubisz duże zegarki to jest ok. Złota zasada jest taka, żeby uszy nie wystawały po za średnicę nadgarstka. Jak masz mały nadgarstek to się kieruj raczej długością uszu i ich kształtem, a nie średnicą koperty. Ten Oris wygląda na mniejszy, bo ma duży, czarny, szeroki bezel i tarcza jest przez to mniejsza. Zegarek fajny, nie lubię tylko tych wbudowanych bransolet. Osobiście wolę bardziej klasyczne rozmiary, ale to Ty masz
  • Odpowiedz